Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 04.10.2022, 09:02

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Март » 06

5 березня керівники 5В класу Н. В. Мінченко та Н. Т. Кобець провели для учнів виховну годину «Здоровий спосіб життя». Її метою педагоги визначили ознайомлення учнів із визначенням понять «здоров’я» та «здоровий спосіб життя»; прослідкувати залежність здоров'я людини від соціальних, кримінальних умов, зовнішніх факторів, впливу шкідливих звичок; виховання прагнення до здорового способу життя, бажання берегти своє здоров'я як найдорожчого скарбу. Молодь має розумно оцінювати життєві ситуації, робити правильний вибір, зокрема, щодо власного здоров'я та поведінки.
   Організуючи виховні заходи та валеологічні екскурсій, керівники 5В класу кожного разу нагадують учням про важливість збереження власного здоров'я як найвищої цінності життя. Захід був цікавим, діти були активними, чітко і ясно відповідали на питання і наприкінці дійшли висновку: здорову людину можна вважати багатою, бо вона має надзвичайний скарб – здоров'я!
Просмотров: 540 | Добавил: Yulia | Дата: 06.03.2015

З 19 по 23 січня Інститут Розвитку Шкільної Освіти (ІРШО) проводив предметні олімпіади «Олімпус» для школярів. Вони додали різноманітності до системи занять, стали цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм та зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів.
   Ми раді привітати учнів школи-інтернату, ліцею «Сокіл», що стали лауреатами олімпіади з математики. Вибороли ІІІ місце п'ятикласники Ілля Сипченко та Крістіна Куженко, посів V місце Олександр Коваленко. Їм у нагороду організатори підготували книжки. Визнана лауреатом та отримає диплом за VІ місце семикласниця Анна Татарчук. Вітаємо й бажаємо подальших успіхів! ... Читать дальше »
Просмотров: 561 | Добавил: Yulia | Дата: 06.03.2015

«  Март 2015  »