Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 04:01

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Январь » 21

19 січня в актовій залі школи-інтернату відбувся організований соціальним педагогом С. М. Іващенко захід до свята Хрещення Господнього. Світлана Миколаївна розповіла учням 1-4-х класів про православні традиції святкування Хрещення в Україні. Діти переглянули короткометражний фільм «Різдвяний ангел» та дізнались про акції милосердя, що відбулися в нашому місті протягом різдвяних свят. На завершення всі присутні отримали традиційні солодощі від товариства «Православна просвіта».
Просмотров: 448 | Добавил: Yulia | Дата: 21.01.2015

16 січня в приміщенні ресторану «Парадіз» відбулося благодійне свято-фестиваль «Янголятко» для дітей та молоді з обмеженими можливостями. Його організаторами стали Кіровоградська обласна громадська організація інвалідів «Народна академія творчості» та модельна агенція «Мадіна стиль». За сценарієм всі діти були у яскравих карнавальних костюмах, адже фестиваль проходив у дні новорічно-різдвяних свят.

Учасниками заходу були учні спеціальних класів школи-інтернату Єлизавета Бондарєва (1А) та Денис Каплунов (3А). Вони презентували свої вокальні таланти сольним виконанням пісень «Україночка» та «Три тополі», а пісня-дует «Boy and girl», за словами організаторів, викликала шквал оплесків та справжній ажіотаж в глядачів. Незабаром діти братимуть участь у заході всеукраїнського рівня, який відбудеться у столиці країни. Бажаємо успіху!
   Ініціатор фестивалю Ельміра Вікторівна Небесна дякує усім, хто допоміг у проведені фестивалю, що пропагує ідею толерантності та гуманності суспільства, в якому комфортно всім, та став яскравим прикладом того, що обмежені фізично гідні жити повноцінним творчим життям. Як каже Ельміра Вікторівна, мрії завжди збуваються. Особливо у святочні дні. Адже їх чує бог і ангели!
Просмотров: 575 | Добавил: Yulia | Дата: 21.01.2015

«  Январь 2015  »