Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 02:58

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Январь » 06

Творчість Сухомлинського з кожним роком залучає все більше пильної уваги світової наукової і педагогічної громадськості як у нашій країні, так і за рубежем. І це не випадково. Розроблена ним педагогічна система не тільки збагатила педагогічну науку новаторськими ідеями і положеннями, внесла вклад у теорію і в практику освіти і виховання, але й явила значний, революційний етап у розвитку вітчизняної педагогічної думки.
    27 грудня у навчальному закладі відбулися педагогічні читання «Василь Сухомлинський. Формування виховного впливу колективу на особистість». З вступним словом виступила заступник директора школи-інтернату, ліцею «Сокіл» з навчально-виховної роботи В. В. Бреус. ... Читать дальше »
Просмотров: 635 | Добавил: Yulia | Дата: 06.01.2015

Вже три роки консалтинговий центр «Перспектива», створений на базі Видавничої групи «Основа», спеціалізується на проведенні практичних вебсемінарів та майстер-класiв для вчителів-предметників, адміністрації школи, класних керівників і психологів. Для педагогів, які зацікавлені у підвищенні фахового рівня, бажають розкрити таємниці педагогічної майстерності, шукають оригінальні методичні підходи та педагогічні ідеї, хочуть зекономити час та полегшити роботу, працюють лектори – команда професіоналів, які добре знають школу і розуміють її проблеми.
   18 грудня учасниками вебінару «Шляхи підвищення якості шкільного уроку в нових умовах» були заступники директора школи-інтернату, ліцею «Сокіл» з навчально-виховної роботи Т. М. Біденко та В. В. Бреус.
   Лектор М. О. Федорець (кандидат педагогічних наук, учитель вищої категорії) висвітлив питання вивчення ... Читать дальше »
Просмотров: 510 | Добавил: Yulia | Дата: 06.01.2015

«  Январь 2015  »