Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.04.2020, 22:51

Головна » 2014 » Грудень » 19

18 грудня ініціативні та старанні учні 2Б класу отримали винагороду за активну участь у шкільних справах - можливість переглянути новорічну казку «Рукавичка Дім Дімича» у обласній філармонії. На благодійну виставу - спільний проект управління освіти та творчого об’єднання «Сузір'я зразкових» були запрошені й 13 дітей, батьки яких мобілізовані для участі у бойових діях.

Разом з героями улюбленого мультика про фіксиків Дім Дімичем і Сімкою діти відправилися на пошуки загубленої рукавички та стали учасниками чарівних подій.

Під час подорожі різними куточками Землі діти зустрілися з щирими українцями («Український зимовий» танок виконали танцюристи ЗХА «Світанок»), запальними кубинцями («Куба ча-ча-ча», ЗХА «Дебют»), мужніми грузинами (ЗХА «Анюта»), побували на бразильському карнавалі (ЗХА «Надія»), натрапити на безліч дивовижних персонажів у виконанні ЗХА «Вікторія» (янголят, розбійників, навіть маленьких Дідусів Морозів!)

Проте з найбільшим нетерпінням учні школи очікували появи на сцені своїх старших товаришів - танцюристів зразкового хореографічного ансамблю «Алегро». Вихованці Ю. В. Мілентія за сюжетом казки виконали «Румунський танець». Як і завжди, цей завзятий та емоційний номер був дуже тепло сприйнятий глядачами.

Коли розповідь про цікаву подорож, справжню дружбу і неймовірні дива завершилася, глядачів привітав Дід Мороз:
Коли проб’є дванадцята година,
І старий рік зустрінеться з Новим,
Хай пощастить і Вам, і всім родинам,
Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви!
Хай казку принесе на крилах вечір,
І казка щоб затрималась на вік,
І під ялинку щоб чарівні речі
Приніс усім вам щедрий Новий Рік!

Малюки отримали безліч задоволення від побаченого, із захопленням сприймали кожен новий персонаж вистави, підспівували пісенькам з улюблених мультфільмів і намагалися хоча б на мить затримати у своїх долоньках руки юних артистів, які під час всього дійства активно спускалися в зал для спілкування з глядачами.
... Читати далі »
Переглядів: 516 | Додав: Yulia | Дата: 19.12.2014

17 грудня педагогічні працівники спеціального дошкільного закладу (ясла-садок) №46 «Краплинка» стали гостями 1А класу. Відкритий урок читання «Буква ї, позначення нею звуків [йі]. Бесіда про Україну», на якому були присутні вихователі, психолог, завідувач дитсадка, провела спеціаліст вищої категорії Ж. Л. Скринько.

Урок був пройнятий патріотичним пафосом: тема України звучала у віршах, дітям для читання було запропоновано текст про подорож до Києва. Жанна Леонідівна підготувала мультимедійну презентацію та провела для учнів і гостей уявну екскурсію по Україні. На уроці було використано і традиційну наочність: зображення літер, макет поїзда, карту країни, магнітну стрічку букв тощо. Молоді педагоги СДНЗ побачили багатий арсенал методів, що використовує Жанна Леонідівна у роботі з дітьми, що мають вади зору.
Переглядів: 316 | Додав: Yulia | Дата: 19.12.2014

«  Грудень 2014  »