Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 21:19

Головна » 2014 » Грудень » 17

Куратори кадетського напрямку освіти і виховання докладають зусиль, аби залучити до роботи з хлопцями найкращих спеціалістів своєї справи. Цього навчального року тренувати кадетів з панкратіону запрошено А. І. Шаповалова та О. В. Гусака.

Олександр Валентинович Гусак - колишній військовослужбовець-спецпризначинець, зараз - заступник голови Кіровоградської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Є одним з найкращих в Україні інструкторів з тактико-спеціальної підготовки бійців (прикладний напрям панкратіону). Як такий у теперішній період бере участь у підготовці бійців національної гвардії, міліцейських спецпідрозділів тощо, тому часто виїжджає у відрядження до розташовування їх тренувальних баз. Зараз бере участь в організації на базі Кіровоградського обласного осередку панкратіону Національного центру спеціальної підготовки.

Олександр Валентинович був успішним спортсменом, має І дан (чорний пояс) з панкратіону, ІІ дан з військово-спортивного багатоборства; майстер спорту з панкратіону, бойового самбо, військово-спортивного багатоборства. Має неабиякі досягнення як тренер: виховав чемпіонів області та України, серед його учнів - чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства. 04-07 грудня 2014 року у м. Суми відбувся щорічний особисто–командний чемпіонат України з панкратіону, у якому двоє вихованців тренера Олександра Гусака стали призерами в розділі традішн. Маємо надію, що їх приклад надихне кадетів на більш наполегливі тренування, адже панкратіон сьогодні є патріотичним видом спорту і у його рядах виховуються не тільки професійні спортсмени, але й майбутні захисники нашої країни.
Переглядів: 380 | Додав: Yulia | Дата: 17.12.2014

16 грудня соціальний педагог С. М. Іващенко провела для учнів 5В класу виховну годину з елементами тренінгу «Что такое хорошо, а что такое плохо?». В тісному колі однокласників діти жваво обговорювали переглянуті відеоролики, запитання педагога щодо порушених у них проблем. Учні мали змогу висловити власну думку, поділитись своїми враженнями та зробити висновки, що ж насправді є гарно, а що - погано. Короткометражний фільм «Цирк «Баттерфляй» був цікавим та справив на дітей сильне враження. Бесіду завершило читанням хором «золотого правила етики». Виховну годину проведено в рамках циклу етичних бесід для 4-6-х класів.
Переглядів: 274 | Додав: Yulia | Дата: 17.12.2014

«  Грудень 2014  »