Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 21:09

Головна » 2014 » Грудень » 08

В рамках Місячника правової освіти у навчальному закладі відбувся Тиждень профілактики шкідливих звичок. 4 грудня вихователь 5В класу Н. Т. Кобець провела для учнів виховну годину «Здоров'я - це скарб», мета якої спонукати дітей до здорового способу життя, виховувати в учнів свідоме ставлення до власного здоров'я і здоров'я інших людей, формувати негативне ставлення до шкідливих звичок та бажання дбати про своє здоров'я.

Під час бесіди з учнями Ніна Трифонівна дала визначення поняттю «здоровий спосіб життя» та наголосила, що неодноразове повернення педагогів до цієї теми викликане розумінням глобальності проблеми. Кожна людина має усвідомити важливість збереження здоров'я як найвищої цінності життя, мати відомості та навички безпечної поведінки, робити правильний вибір щодо власного здоров'я та способу життя, адже здорова нація - важлива мета суспільства.
   Учні активно шукали відповіді на питання «Яку людину можна вважати здоровою?», «Які чинники впливають на здоров'я?», «Які умови є важливими для підтримки здорового способу життя?», презентували свої малюнки, читали вірші та погодилися із таким висновком:

Яке життя довкіл прекрасне!
Росинка на траві блищить.
Яке чарівне сонце ясне
І неповторна кожна мить!
Й життя у кожного єдине
І неповторне, лиш одне.
А ти у світі цім — Людина!
І хай біда тебе мине.
В хворобі щастя не буває.
Лише в здоров'ї щастя є!
Переглядів: 440 | Додав: Yulia | Дата: 08.12.2014

4 грудня у школі в рамках участі у Всеукраїнській акції «Ти зможеш, якщо зміг я» відбулися традиційні змагання з волейболу, ініційовані Кіровоградським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Змагання за участі команд 9-11 класів відбулися за суддівства О. П. Горенка та О. М. Кравченка, секретарі Олександра Кудрей та Луїза Аксьонова. Цікаво, що попри той факт, що хлопці закладу поважають спорт і займаються багатьма його видами, у даних змаганнях перемогу святкували команди з дівчатами у складі.

Команда 9Б: Володимир Нертик (капітан), Роман Мєткий, Артур Малиновський, Максим Брайченко, Денис Дуденко, Олександр Федоров.

ІІІ місце - команда 10 кл.: Ігор Крадожон (капітан), Франц Капралов, Олександр Пічкур, Олександр Тараненко, Артем Кім, Іван Пушкаренко.

ІІ місце - команда 9А: Калерія Брандорф, Юлія Мельник (капітан), Надія Кобець, Тетяна Бесараб, Христина Кім, Дмитро Краснянський.

І місце - команда 11 кл.: Олена Кравчук (капітан), Анастасія Тімошенко, Ростислав Пивоварчук, Шаміль Гюльвердієв, Владислав Кравченко, Олег Дубінський. Вітаємо переможців!

Також маємо нагоду привітати учня 5В класу Костянтина Головкова, який у складі баскетбольної команди «Зірочка» переміг у аналогічних змаганнях «Свято баскетболу», що відбулися 28 листопада. Бажаємо подальших перемог!
Переглядів: 388 | Додав: Yulia | Дата: 08.12.2014

«  Грудень 2014  »