Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.04.2020, 22:45

Головна » 2014 » Грудень » 05

Завершальним заходом Місячника, що тривав у навчальному закладі з 4 листопада, став проведений 2 грудня Л. О. Шевцовою відкритий виховний захід «Ну що б, здавалося, слова...» . У його проведенні Людмилі Олексіївні активно допомагали учні 5Б класу. Даніїл Чумаченко та Дмитро Пивоварчук були чудовими ведучими, Владислав Буряченко, Олександр Ніколаєнко, Євген Матіщук, Ростислав Куртанич з натхненням та прихованим хвилюванням читали напам'ять полум’яні рядки про мову.

Олександр Коваленко та Юрій Заводнов з готовністю прийшли на виручку та виразно прочитали вірші та яскраві вислови про мову замість товаришів, що захворіли. Для створення відповідного емоційного фону було використано мультимедійні презентації та відеозаписи, влаштовано міні-виставку сувенірів в українському стилі. З великим задоволенням їх переглянули не тільки учасники заходу, а й гості – учні 5А класу та запрошені педагоги. Майбутні кадети залишали навчальну аудиторію у піднесеному настрої і ще певний час наспівували душевні українські пісні, що почули під час заходу.

Ми вже висвітлювали численні події, що відбулися за планом Місячника. Його традиційно розпочали шкільна лінійка та конкурс стіннівок «О мово рідна, золота колиска…» для учнів 5-11 класів. Найкращі плакати виготовили учні 9А, 5В та 11 класів. Дуже яскрава експозиція, яку влаштували зі своїми класами Н. Г. Геращенко та Л. В. Гребенюк, була представлена на поверсі початкових класів.

19 листопада вчителі-філологи провели для учнів 8-11 класів круглий стіл «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову». 26 листопада відбувся поетичний конкурс «Моя мова», переможцями якого стали Альбіна Петюренко, 6В, Жасмін Якубовська, 5В, Данило Шамро, 7Б, Анастасія Мирза, 7А, Анастасія Сінченко, 11 кл., Антоніна Нікітенко, 10 кл., Надія Кобець, 9А.
   Також впродовж місяця учні школи були учасниками шкільного та міського етапів ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Ѵ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Нам приємно ще раз привітати переможця ІІ етапу конкурсу імені Тараса Шевченка Жасмін Якубовську (вч. Т. Б. Пономаренко) та його учасника В. Жабко (вч. О. Є. Шапаренко).
  ... Читати далі »
Переглядів: 425 | Додав: Yulia | Дата: 05.12.2014

Кіровоградська школа-інтернат тісно співпрацює з дошкільними навчальними закладами міста, зокрема ДНЗ №№ 15, 42, 46, 54. «Випускники» цих дитячих садочків (за вибором батьків) продовжують навчання в початкових класах нашого навчального закладу.
   Один раз на 10 років, як і у випадку загальноосвітніх шкіл, відбувається державна атестація садочків на право надавати освітні послуги. Цього місяця має атестуватися ДНЗ «Чебурашка», тож 4 грудня його педагогічний колектив презентував свою діяльність членам атестаційної комісії, колегам, громадськості. Вітаючи колектив та завідувача закладу Анастасію Анатоліївну Бровко, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Л. Д. Костенко подякувала за створення належних умов для вихованців та висловила сподівання на гідне проходження атестації.
   Адміністрація комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"» бажає успіхів колегам та їх очільнику - колишньому заступнику директора школи-інтернату з НВР А. А. Бровко.

Переглядів: 270 | Додав: Yulia | Дата: 05.12.2014

«  Грудень 2014  »