Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 21:25

Головна » 2014 » Листопад » 14

У рамках Тижня пожежної безпеки учні 4А кл. разом з керівниками класу Л. В. Гаврилюк та О. В. Мартиненко 12 листопада відвідали пожежно-технічну виставку музею УДСНС України в Кіровоградській області.
   Перший зал музею розповідає про історію пожежної охорони Кіровоградщини. Разом з завідувачем виставки Оксаною Юріївною Мачак діти здійснили екскурс у минуле, коли про сучасну техніку і обладнання люди й гадки не мали, і уявити, як саме наші предки гасили вогняне лихо два століття тому. Історичний зал прикрашає унікальна діорама «Пожежа Єлисаветграду 1834 року», під час якої місто вигоріло повністю.

Викликала захоплення, особливо у хлопчиків, експозиція наступного залу - техніки і служби: маленькі макети автомобілів – аналоги справжніх пожежних машин, які застосовувалися раніше та діють сьогодні. Ознайомилися діти і з сучасним оснащенням та спорядженням, за допомогою якого працівники служби «101» ліквідовують пожежі та рятують людей з вогняного полону.

Найважливіший, дуже цікавий та незвичний зал - зал профілактики, адже у ньому проводиться основна робота з попередження лиха, викликаного необережним поводженням з вогнем. Великий вплив на свідомість мають мовчазні свідки трагедій - побутові прилади та предмети інтер’єру, що побували у пекельному вогні. Зацікавили дітей макети, що демонструє причини виникнення пожежі у побуті, та вражаюча дзеркальна діорама «Квартира до і після пожежі». Зали музею оснащені також відеоапаратурою, що дає змогу демонструвати документальні кадри з місця пожежі, проаналізувати ситуацію та жахливі наслідки пожежі.
   Учні та керівники класу дякують Оксані Юріївні Мачак за цікаву й змістовну екскурсію.

У продовження теми попередження та ліквідації наслідків вогняного лиха 13 листопада О. В. Мартиненко провела виховну годину «Є така професія - рятувальник». Четвертокласники влаштували виставку малюнків та запросили переглянути її учнів 1А класу. Вони поділилися з молодшими друзями своїми враженнями від відвідування пожежно-технічної виставки, а вихователь озвучила міні-твір про цю екскурсію, який написала Настя Овчаренко. Діти переглянули відеофільм «Пожежна безпека для малят», повторили правила поводження з вогнем та всі разом виконали вправи тематичної фізкультхвилинки.
Переглядів: 443 | Додав: Yulia | Дата: 14.11.2014

Учні школи продовжують брати участь у конкурсах з основ наук. Завдання четвертого Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко» надійшли до школи з блоком поштових марок «20 років із часу затвердження Державного Прапора України, Державного Герба України і Державного Гімну України». Нам здалося доречним ще раз нагадати учням про повагу до державних символів України, її історії та цінностей.
Переглядів: 348 | Додав: Yulia | Дата: 14.11.2014

«  Листопад 2014  »