Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:06

Головна » 2014 » Листопад » 10

6 листопада у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» відбувся вокальний конкурс традиційного шкільного фестивалю «Сузір’я мистецтв». Класні колективи представили на суд журі з любов’ю вивчені та з душею виконані сучасні та народні українські пісні – жартівливі та зворушливі, ліричні та патріотичні.

Результати конкурсу серед учнів 1-4 класів:
І місце – учні 3А класу, за виконання пісні «Шалений рок-н-рол».
ІІ місце – учні 1Б класу, за виконання пісні «Україно-краю»; учні 2Б класу, за виконання пісні «Ми веселі малярі»; учні 3Б класу, за виконання пісні «Співанка».
ІІІ місце – учні 2В класу, за виконання пісні «Матуся»; учні 4А класу, за виконання пісні «Цвіркунчик».

Також у конкурсі брали участь виконавці – солісти вокальних гуртків ЦПВ «Оріон». В номінації «Сольний спів» переможцями стали:

І місце – Влада Умрихіна, 3Б, за виконання пісні «Сто відсотків щастя»; Денис Каплунов, 3А, за виконання пісні «Три тополі».
ІІ місце – Єлизавета Бондарєва, 1А, за виконання пісні «Барбарики»; Владислав Мазуренко, 4Б, за виконання пісні «Вірний друг».
ІІІ місце – Лідія Письменна, 2А, за виконання пісні «Сто відсотків щастя»

Результати конкурсу серед учнів 5-8 класів

І місце – Христина Куженко, 5А, за виконання пісні «Моя земля».
ІІ місце – 7А клас, за виконання пісні «Я дитя твоє, Україно!»; Оксана Нєлєпа та Анастасія Головко, 8А, за виконання пісні «Прошу у неба»; Наталія Вашека та Тетяна Головацька, 5В клас, за виконання пісні «Весняне сонечко».
ІІІ місце – 6А клас, за виконання пісні «Ой, у лузі червона калина».

Результати конкурсу серед учнів 9-11 класів:
І місце – учні 11 класу, за виконання пісень «Мальви», «Пісня буде поміж нас», «Серед осені», «Чарівна скрипка».
ІІ місце – Дар’я Ніколаєва та В Галачова, 9А, за виконання пісні «Я у тебе одна»; учні 10 ... Читати далі »
Переглядів: 596 | Додав: Yulia | Дата: 10.11.2014

6 листопада в 5В класі відбулася підготовлена Н. Т. Кобець виховна година «Солов'їна, барвінкова українська рідна мова». На прикладах творів поетів і письменників, зразках усної народної творчості вихователь показала учням красу і багатство української мови, вчила любити рідну землю, свій народ та його мову.

Спільними міркуваннями діти дійшли висновку, що мова - одне з найцінніших надбань, що залишили нам попередники, душа і гордість українського народу; завдання справжніх патріотів України - берегти і вдосконалювати державну мову як найбільший скарб народу. Розуміючи актуальність обговорюваної теми, учні виявили активність, швидко і грамотно відповідали на питання, продемонстрували знання багатьох віршів, пісень, прислів'їв про мову. Ніна Трифонівна вважає подібні заходи дуже важливими для виховання достойних громадян держави та планує продовжувати роботу з патріотичного виховання учнів.
Переглядів: 467 | Додав: Yulia | Дата: 10.11.2014

«  Листопад 2014  »