Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.04.2020, 21:03

Головна » 2014 » Жовтень » 20

20 жовтня переможно для команди НВО «Школа-інтернат, ліцей «Сокіл» завершилися змагання Кубку міста Кіровограда на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед дівчат 2000-2001 р. н. У турнірі брали участь 11 колективів. Наш навчальний заклад представляли Єлизавета Волкова та Євгенія Ізьюрова, 7А, Катерина Кравченко, 8А, Калерія Брандорф, Анна Шапаренко, Тетяна Бесараб, Христина Кім, Надія Кобець, 9А, капітан команди Юлія Мельник, 9А, тренер О. М. Кравченко.

У грі за вихід з групи дівчата здолали команду ЗОШ №22 (1:0, гол забила Ліза Волкова), у півфіналі перемогли збірну гімназії №9 (1:0, Надія Кобець), у фіналі переграли господарок поля команду НВО «Вікторія-П» (1:0, Катерина Кравченко). Дівчата багато атакували, мали можливості для збільшити різницю у рахунку, але реалізувати всі гольові моменти не вдалося - важко було пристосуватися до нестандартних розмірів воріт.
    Справжнім лідером команди, який стовідсотково відпрацьовував у захисті, допомагав у атаці, надихав і налаштовував команду, був капітан Юлія Мельник. Надійно захищала ворота, не пропустив жодного м'яча, Калерія Брандорф. Вся команда проявила характер і волю до перемоги, суперники були здивовані фізичною формою і самовіддачею нікому невідомих дебютантів, адже команда школи-інтернату вперше брала участь у турнірі.Суперниці визнали перевагу наших дівчат, віддали належне їх майстерності та виявили бажання підтримувати контакти для подальшого спілкування.
   Вітаємо з перемогою команду та її тренера!!!
Переглядів: 328 | Додав: Yulia | Дата: 20.10.2014

Перший предметний тиждень, що тривав у навчальному закладі 13-17 жовтня, був присвячений предметам творчого спрямування. За його планом 16 жовтня відбулися майстер-класи з виготовлення hand-made сувенірів.
   Учні 6В кл. під керівництвом О. В. Іщенка вчилися виготовляти фігурки тварин технікою орігамі. З великим ентузіазмом діти складали фігурки жирафа, краба, божої корівки. Найбільш успішними у цій справі виявилися Тетяна Сечка, Катерина Явтушенко, Андрій Беззадін, Даша Бондаренко, Маша Ушакова. Учнів так захопив процес творчості, що вони виявили бажання розшукати в Інтернеті схеми складання з паперу інших фігурок.

Учнів 6А кл. О. Р. Черчелюк вчила виготовляти браслет з бісеру з використанням станка. Додатковою метою заняття був розвиток дрібної моторики слабозорих дітей, тому для роботи були використані більш крупні намистини. Найкращий браслет сплела Анна Овчаренко, а інші діти виявили бажання ще попрацювати над своїми виробами. Рукоділлям із цікавістю займалися і присутні на заняттях в порядку взаємовідвідування уроків педагоги.

17 жовтня увагу школярів і працівників школи привернула виставка сувенірів, виготовлених учнями під час уроків праці, гурткових занять та у вільний час. Хлопці представили вироби з фанери та дерева: пазли в формі фігурок тварин (Володимир Ващенко, 6Б, Андрій Волошин, 7Б, Сергій Настасієнко, 9А), виточування по дереву "Барилко" (Сергій Настасієнко), моделі літачків та автівок (Володимир Шраменко, 6Б, Андрій Волошин, Микола Заболотний, 8А), конструктор з фанери "Динозавр" (Артур Токарський, 7Б, Євген Єсипака, 8А), художнє вижигання (Валерій Бондаренко, Артур Токарський, Данило Чаплига, 7Б), ажурні підставки (Олег Пашков, 7Б, Сергій Настасієнко). Прикладом для наслідування їм слугували художні вироби «Світильник», «Годинник», «Цукерниця», створені Олександром Васильовичем.

Також глядачі побачили вишиті бісером картини та текстильні іграшки Антоніни Нікітенко, 10 кл., бісерні квіти і дерева, створені одинадцятикласницями Людмилою Миронюк, Вікторією Губановою, Оленою Кравчук, Анастасією Тімошенко, Наталею Якименко, Іриною Василевською. Вироби у техніці плетіння з газет виготовили Калерія Брандорф та Ірина Карпенко, 9А; Даша Бондаренко вишила «хрестиком» серветку; аплікацію з ... Читати далі »
Переглядів: 558 | Додав: Yulia | Дата: 20.10.2014

«  Жовтень 2014  »