Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 28.06.2022, 10:50

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Сентябрь » 29

У навчальному закладі проводяться заходи за планом Тижня патріотичного виховання. 29 вересня керівники 5В класу Н. Т. Кобець та Н. В. Мінченко провели зі своїми учнями виховну годину «Україна - моя Батьківщина». Метою заходу було поглибити знання учнів про Україну, прищеплювати любов до Батьківщини, формувати національну свідомість, людську гідність, повагу до свого народу та рідної землі. У теперішній час - час бурхливого національного відродження, утвердження української самоідентичності та самосвідомості, своїм найсвятішим та найпочеснішим обов'язком педагоги вважають завдання повернути дітям нашу неповторну мову, пісню, літературу, історію - повернути українським дітям Україну.

Діти повинні відчувати силу землі, на якій живуть, її красу, знати і поважати національну історію і символіку, народні традиції, звичаї, обряди. Під час заходу педагоги переконували учнів у необхідності якнайшвидше повсюдно повертатися до тих духовних коренів, з яких зростає народ. Діти поділяли таке ставлення своїх учителів, були активними, згуртованими, зацікавлено брали участь у обговоренні, чітко і ясно відповідали на питання. Педагоги мають намір провести цикл подібних заходів, дуже потрібних дітям у їх становленні патріотами, гордими своєю державою.
Просмотров: 518 | Добавил: Yulia | Дата: 29.09.2014

«  Сентябрь 2014  »