Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Пятница, 30.09.2022, 14:06

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Август » 29

Сьогодні у школі відбулася традиційна серпнева педагогічна рада. На її початку директор школи-інтернату С. Д. Сторчаус привітав учителів, відзначених за особисті професійні досягнення за результатами попереднього навчального року. Почесними грамотами департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації за багаторічну творчу працю, високий професійний рівень, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та творчий внесок у розвиток освіти міста нагороджено старшого вихователя Валерія Володимировича Андрійченка та заступника директора школи з виховної роботи Тетяну Михайлівну Біденко.

Грамоти управління освіти Кіровоградської міської ради було вручено учителю російської мови та світової літератури Людмилі Михайлівні Піхулі, учителю початкових класів Людмилі Миколаївні Бесараб, вихователям Ользі Леонідівні Дубиняк та Валентині Петрівні Рокочук.

Адміністрація та проспілковий комітет НВО «ЗОШ-інтернату, ліцею «Сокіл» висловили Вам щиру подяку за сумлінну працю учителю англійської мови Тетяні Володимирівні Гупало, вихователю Ларисі Василівні Сергеєвій, Олександру Миколайовичу Кравченку та від імені колективу привітали учителів, які влітку відсвяткували свої ювілеї.
   Дякуємо за Вашу працю, шановні педагоги! Упевнені, що і наступні роки будуть щедрі на найкраще і нададуть чимало приводів порадіти Вашим новим успіхам, перемогам і звершенням!
Просмотров: 687 | Добавил: Yulia | Дата: 29.08.2014

«  Август 2014  »