Понеділок, 18.11.2019, 07:05

Головна » 2014 » Червень » 25

19 червня, склавши ДПА, дев'ятикласники відсвяткували отримання першого в житті документа про освіту. Учні дякували керівникам класу Наталі Сергіївні Малині, Ніні Трифонівні Кобець, вітали першу вчительку Ларису Анатоліївну В'юник.

Найкращих успіхів у навчанні досягли Марія Білик, Олександр Димура, Тетяна Гуртова, Артем Кім, Антоніна Нікітенко, Іван Пушкаренко. Від директора школи С. Д. Сторчауса вони отримали свідоцтва про базову середню освіту з середнім балом документа вищім за дев'ять.

Ми бажаємо випускникам успішної реалізації їх планів на майбутнє. Марії Білик - витримати конкурсний відбір до профільного фізико-математичного класу Кіровоградського педагогічного ліцею. Ярославі Крицькій - розпочати навчання за напрямом фізичне виховання Олександрійського педагогічного коледжу імені В. О. Сухомлинського. Олександру Годунко, Олександру Димурі, Олександру Тараненку, Максиму Капатілову - вступити до Кіровоградського машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету, адже завдання підготовки інженерно-технічних кадрів для економіки визначено державою як один з національних пріоритетів.

Анастасія Безверха, Дмитро Докієнко, Олександр Корольов, Марко Кривозерський, Костянтин Красіліч, Катерина Михайлова, Надія Полюк, Євген Петров, Дмитро Цуркан мають намір оволодіти робітничими професіями. Бажаємо їм бути наполегливими на шляху до своєї мети та стати майстрами у обраній справі.

Гарного відпочинку напередодні нового навчального року бажаємо тим, хто вирішив отримати загальну середню освіту у профільному правовому класі ліцею «Сокіл». Хай щастить!

Переглядів: 339 | Додав: Yulia | Дата: 25.06.2014

«  Червень 2014  »