Субота, 21.09.2019, 04:19

Головна » 2014 » Червень » 03

У нашому місті вже стало доброю традицією відзначати Міжнародний день захисту дітей в обласній філармонії. Щороку запрошення відвідати святкові заходи отримують і учні школи-інтернату. Цього разу дітей з соціально вразливих категорій сімей та учасників ЗХА «Алегро» цікавими майстер-класами, виставками, конкурсами розважали митці Будинку дитячої творчості. Діти отримала кошик із солодкими подарунками, а також із захопленням переглянули півторагодинний феєричний концерт, який влаштували учні школи мистецтв професора Короткова - славнозвісний народний ансамбль «Пролісок». Кульмінацією дійства стали голуби-символи мирного життя, яких випустили у небо по завершенні концерту.

По обіді у Ковалівському парку розпочалася дитячо-юнацька акція під назвою «Дитячий балаган», організатори якої приготували для малечі надзвичайно багато цікавинок: виставковий майданчик під відкритим небом, де власні доробки представляли майстри декоративно-ужиткового мистецтва; хореографічний тренінг від кращих танцювальних колективів; показові виступи брейкдансерів, роллерів та скейтерів тощо. ЦПВ «Оріон» був представлений у «Балагані» виставкою робіт у техніці бісероплетіння та виробами з вірьовки та текстилю. Відвідувачі святкових заходів із задоволенням брали участь у влаштованому О. Л. Балинською, О. Р. Черчелюк, Л. О. Пустільніковою майстер-класі з виготовлення паперових янголят з ажурних серветок.
   Увечері старша група зразкового хореографічного ансамблю «Алегро» на запрошення одинадцятикласників завітала на Випускний вечір до НВК «ЗОШ № 25 - природничо-математичний ліцей». З сусідами нас багато років пов'язують творчі й партнерські стосунки, для яких не є перешкодою яблуневий сад між нашими закладами. «Алегрівці» подарували ліцеїстам «Румунський танець», який був дуже тепло прийнятий і випускниками, і їх батьками, здійняв бурю оплесків та слова подяки. Завжди раді співпраці!
Переглядів: 308 | Додав: Yulia | Дата: 03.06.2014

02 червня розпочав роботу дитячий заклад відпочинку «Сокіл» з денним та цілодобовим перебуванням при НВО школа-інтернат, ліцей «Сокіл». До його відкриття та з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбулася концертно-розважальна програма.

З початком літніх канікул вихованців вітали директор навчального закладу С. Д. Сторчаус та начальник табору І. Г. Романюк. На лінійку-відкриття завітав голова судової адміністрації Кіровоградської області Григорій Миколайович Дрок. Він вручив дітям подарунки - спортивні м'ячі та настільні ігри, які діти негайно випробували.

Після перегляду підготовленого учнями концерту святкування перемістилося на шкільний майданчик, де учнів очікували традиційні майстер-класи, конкурси малюнків на асфальті, «тихі» та рухомі ігри.

Піднесений святковий настрій підтримали ласощі, презентовані давнім другом нашої школи, підприємцем-добродійником, керівником Кіровоградської обласної ради багатодітних сімей та дітей-сиріт Віктором Миколайовичем Дорошенком.

Почали функціонувати і профільні загони - трудові загони старшокласників та кадетський загін, у якому 37 вихованців протягом тижня вдосконалюють навички із стройової, фізичної та бойової підготовки, пішохідного туризму, вивчають ази військової топографії та краєзнавства.

Переглядів: 381 | Додав: Yulia | Дата: 03.06.2014

«  Червень 2014  »