Четвер, 12.12.2019, 09:02

Головна » 2014 » Квітень » 28

25 квітня в приміщенні Кіровоградської міської ради нагороджували переможців конкурсу творчих робіт «Величне свято Великодня» учнів шкіл обласного центру. На розгляд поважного журі було представлено 390 дитячих робіт з 41 навчального закладу міста. Традиційно конкурс проходив у двох номінаціях: «Пасхальна листівка» та «Великодня писанка». Голова журі - заступник міського голови Вадим Дрига відзначив, що переможців визначити надзвичайно складно, і подякував усім учням-учасникам. І все ж члени журі відібрали сорок чотири роботи, які вразили їх найбільше. За великодню композицію, створену під керівництвом О. Р. Черчелюк, грамотами управління освіти Кіровоградської міської ради та пам'ятним подарунком було нагороджено восьмикласниць школи-інтернату Тетяну Бесараб, Юлію Мельник, Христину Кім. Вітаємо!

Також до школи надійшли результати міського етапу конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни». Його з метою виховання культури сумлінного платника податків та ознайомлення школярів з професією фахівця податкової та митної справи проводить Міністерство доходів і зборів. Усі дитячі роботи (художні та літературні твори) були виставлені у приміщення Кіровоградської ОДПІ, де кожен відвідувач мав можливість ознайомитись із виробами школярів. Серед кращих робіт спеціалісти державної податкової інспекції Кіровоградської області назвали плакат «Немає податку - не буде достатку», виконаний одинадцятикласницею Аллою Личак, малюнок Івана Гаврилюка, 2Б та колективні роботи гуртка «Юний художник», створені за ескізами учениць 3Б класу Зоряни Кирилович та Лаіми Ковзанайте. Вітаємо!
   Зараз працівниками підрозділів державної автомобільної інспекції проводиться обласний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Свої конкурсні роботи з тематики безпеки дорожнього руху на конкурс подали учень 4А класу Іван Невідомський (колаж «Наша безпека – в наших руках»), п’ятикласники Володимир Шраменко (поличка для літератури з техніки безпеки) і Віра та Надія Чорнобривець (медальйон із солоного тіста «Безпека у побуті – щаслива родина»), учні 7А класу Олександр Нікітін та Оксана Нєлєпа (об'ємна аплікація «Рятівники»). Вироби було створено під керівництвом О. В. Яковлєвої, О. В. Лозової, О. Р. Черчелюк. Кращі роботи експонуватимуться в Управлінні Державтоінспекції УМВС України в області, а переможці конкурсу будуть нагороджені подарунками. Бажаємо успіхів нашим учням!
... Читати далі »
Переглядів: 414 | Додав: Yulia | Дата: 28.04.2014