Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 14.08.2022, 02:40

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Апрель » 09

4 квітня Т. В. Кулікова запросила своїх вихованців на "Свято квітів весни". Під час виховної години учні 5Б класу дізналися про символічно-оберегове значення квітів, що входять до традиційного українського віночка: маку, волошки, барвінку... Віночок, сплетений з квіточок і трав, оздоблений яскравими стрічками, — один з найдавніших українських символів. Образ української дівчини неможливий без увінчання квітами; це не тільки чудова прикраса, яка формує естетичний зовнішній вигляд юної українки, а перш за все — символ українського життя.

Марія Ушакова, Тетяна Січка, Катерина Явтушенко, Віталій Кривохижа декламували поетичні рядки, у яких оспівувалися фіалка, пролісок, конвалія. Аня Овчаренко переповіла легенди про нарцис і барвінок та разом з Олександрою Руденко прикрасили класну кімнату малюнками весняних квітів.
    Учні брали активну участь у вікторині "Вгадай квітку" та інших вправах, які пропонувала Тетяна Володимирівна задля виховання інтересу дітей до національного коріння, до витоків, традицій, що лежать в основі української національної самобутності. Адже побудова сильної сучасної незалежної держави неможлива без міцного національно-історичного фундаменту, складовою якого є історично сформовані національні символи.
Просмотров: 611 | Добавил: Yulia | Дата: 09.04.2014

«  Апрель 2014  »