Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 07.12.2022, 09:53

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Апрель » 08

7 квітня 2014 р. учні 4Б класу (керівники Н. Г. Геращенко, В. М. Кириченко) відвідали святковий захід на честь Благовіщення. Цього дня відбулося освячення та встановлення хрестів на новозбудовану церкву Благовіщення Пресвятої Богородиці. Вона розташована біля східних воріт старого Єлисаветграда - колишньої межі міста. Свято на площі біля храму було влаштовано товариством «Православна просвіта» для дітей-інвалідів, учнів школи-інтернату та віруючих різних храмів міста.

Зібрання привітали зі святом Благовіщеня священики міста, обласне та міське керівництво. Діти випускали білих голубів як символ святої Трійці та запустили в небо сімнадцять повітряних кульок на честь дня народження товариства "Православна просвіта". Всі присутні отримали солодощі від товариства "Православна просвіта" та смачні булочки у вигляді жайворонків.

Цього ж дня з нагоди свята Благовіщеня Пресвятої Богородиці відбулась зустріч десятикласників з священиком Української православної церкви отцем Сергієм (Новаком). Зустріч є продовженням циклу щомісячних бесід із старшокласниками на морально-етичні теми. Під час бесіди «Шануй батька і матір і проживеш довго і щасливо» отець Сергій в цікавій та невимушеній формі ознайомив учнів з матеріалами теми . Цікаві відеоролики та яскрава презентація викликала інтерес в учнів та численні запитання, на які дуже дотепно відповів священик.

Просмотров: 512 | Добавил: Yulia | Дата: 08.04.2014

«  Апрель 2014  »