Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 26.06.2022, 12:45

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Март » 26

Такою була тема виховної години у 9-10 класах, проведеної вихователями Н. Т. Кобець та А. А. Івановою 19 березня. Метою заходу було інформування учнів про причини конфліктів та шляхи виходу з них; сприяння набуттю підлітками практичних навичок виходу з конфліктних ситуацій, досвіду безконфліктних відносин з батьками та однолітками.
   Педагоги показали, як з маленької сварки виникають великі проблеми: можуть стати ворогами найкращі друзі, може розпастися сім'я, розпочатися війна. Під час конфлікту легко рвуться людські стосунки, псуються нерви і нерідко, що надзвичайно прикро, ллється кров.

Під час спілкування з вихованцями педагоги визначили основні причини виникнення конфлікту, типові форми поведінки його учасників та сформували правила виходу з конфлікту. Підлітки з'ясували, що є найважливішим у вирішенні конфліктної ситуації, які риси характеру та уміння людини допомагають уникати конфліктів, і дійшли висновку, що це доброта і чуйність. Вірш І. Вовк на тему розмови прочитала Марія Білик:

Кажімо більше ніжних слів
Знайомим, друзям і коханим,
Нехай комусь тепліше стане
Від зливи наших почуттів.
Нехай тих слів солодкий мед
Чиюсь загоїть рану
(Чи перший біль, чи то останній -
Коли б то знати наперед!)
Кажімо більше ніжних слів,
Комусь всміхаймось ненароком,
То не життя людське коротке,
Короткі в нас слова черстві.
Кажімо більше ніжних слів!

Також під час заходу лунали вислови відомих людей:

«Несчастный, злой человек разрушает всё, обижает даже самых близких и дорогих людей, а добрый человек, излучающий мир и радость вокруг себя, восстанавливает разрушенное, утешает страдающих, помогает нуждающимся.» Серафім Саровський.

«Приучи себя при первом взгляде на человека всегда от души желать ему добра.» Анатолій Сурожський.

У світі сучасної політичної ситуації в державі актуально пролунав заклик діячів церкви до віруючих:
  «Моліться, щоб зупинилося кровопролиття. Моліться, щоб Бог дав мудрість всім сторонам конфлікту. Просіть у Бога мир та спокій для України! Будь ласка, моліться за майбутнє нашої країни, її незалежність, свободу і цілісність. Сьогодні, як ніколи, Україна потребує наших молитов!»
   Педагоги висловили сподівання, що зацікавлені темою розмови учні стануть достойними громадянами держави, які будуть жи ... Читать дальше »
Просмотров: 521 | Добавил: Yulia | Дата: 26.03.2014

«  Март 2014  »