Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 25.06.2022, 18:34

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Март » 21

20 березня у нашому навчальному закладі започатковано нову традицію: в рамках Тижня родинного виховання вперше відбувся фестиваль «Таланти моєї родини», який, сподіваємося, стане щорічним. Метою заходу є виховання любові та поваги до найближчих і найрідніших людей: тата й мами, сестрички, бабусі, бажання допомагати їм, бути чемними, уважними; вчити дітей завжди пам'ятати місцину, де народилися, рідну оселю; довести всім присутнім на святі, що батьки і діти – це одне ціле.

Учень 2А Павло Суліма разом з дядьком Іваном Івановичем Ганєбним acapella виконали пісню «Выйду ночью в поле с конем». Сестрички Анастасія та Анна Овчаренко, учениці 3А та 5А, виконали пісню «Одна родина». Дівчатка дуже люблять співати й танцювати разом з маленьким братиком, якому на початку виступу присвятили вірш. А Станіслав (2Б) та Анастасія (10 кл.) Сінченки вразили глядачів театральною постановкою хореографічної композиції «Кукольный вальс».

Неймовірно схожі другокласниця Влада Умрихіна та її мама Олена Володимирівна виконають пісню з пісні з промовистою назвою «Мама и дочка». Дві чарівні сестрички Альбіна (5Б) та Марія Петюренки заспівали наче про них написану пісню «Про сестричок». Кумедні гуморески виконали учениця 1В Дар’я Шевченко та її бабуся Віра Федорівна.

Учениця 4Б класу Наталія Вашека разом зі своєю великою та дружною родиною (тато Олександр Володимирович, мама Ольга Володимирівна, братики Тимофій та Павло, тітонька Олена Володимирівна) виконали пісню про мир в Україні. Хореографічно-акробатичний номер підготували сестрички Марина (6А) та Карина (2Б) Міхайловіни. Музичний номер у виконанні учениці 1Б Олександри Кропивко та її матусі Ірини Анатоліївни мав назву «Мамочка». Третьокласниця Софія Сторчаус та її мама Оксана Станіславівна демонстрували глядачам виготовлені власноруч вишиванку та жіночий одяг, а також вокальний номер у виконанні Софійки.

Лідочка Письменна (1А) та її сестричка Аліса виконали пісню «Поні Зірочка». Відроджувати українську культуру, пісню, історію ... Читать дальше »
Просмотров: 893 | Добавил: Yulia | Дата: 21.03.2014

«  Март 2014  »