Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 21:22

Головна » 2014 » Березень » 13

Цього тижня у школі тривають заходи з нагоди 200-річчя від дня народження Т. Шевченка. 13 березня із сторінками життя великого поета знайомилися учні 2Б класу. Разом з вихователем С. В. Фабрикою діти роздивлялися репродукції його малюнків, слухали пісні на вірші Шевченка. Конкурси малюнків та аплікацій за творами Кобзаря та читців його поезії відбулися за активної участі Тараса Теліжняка, Дмитра Гросула, Таїсії Тимко, Діани Гавенко, Аліни Кондратенко, Карини Присяжненко. А на закінчення весь клас дружно заспівав пісню "Про Кобзаря".

Переглядів: 405 | Додав: Yulia | Дата: 13.03.2014

Урочистості з нагоди вшанування Тараса Григоровича Шевченка та святкування 200-річчя від дня його народження відбулися 12 березня для учнів початкової школи. Організатор святкового заходу Лариса Анатоліївна В'юник запропонувала увазі учнів презентацію «Скарби Тараса», у якій виклала ключові факти з життя та творчості Кобзаря. Діти переглянули відеопрезентацію «Шевченко–художник», яку доповнили розповіді працівників міської бібліотеки-філії №18.

Бібліотекарі Алла П’янусова та Віра Резніченко демонстрували репродукції найвідоміших картин Великого Кобзаря, розповіли історію їх створення, передали свої враження від перегляду мистецьких творів та вчили школярів сприймати мистецтво душею. Бібліотекарі наголосили, що обдарований від природи Тарас Шевченко рано відчув тягу до малювання, талант художника проявив значно раніше, ніж талант поета. Ще змалку крейда і вуглинка були для нього неабиякою радістю, а якось від прикрасив візерунками усю хату улюбленої сестри. Такою була передмова створення найбільш відомої картини видатного митця «Катерина».

Бібліотекар навчального закладу М. Г. Радецька зробила огляд видань творів Тараса Шевченка, що зберігаються у шкільній книгозбірні, та познайомила дітей з присвяченими поету новими книжками. Вірші є найціннішим скарбом, що заповів Кобзар прийдешнім поколінням.
    Учні подивилися відеозапис читання поезії «Чи то недоля, чи неволя...» у виконанні народного артиста України Богдана Ступки та самі із задоволенням декламували вірші видатного поета. Першокласники Маргарита Сиса, Даша Шевченко, Толя Кондрашов, учні 2-х класів Сашко Майнард, Аліна Кондратенко, Карина Бахмуцька, Діана Гавенко, третьокласники Маргарита Крикуненко та Софія Сторчаус, Крістіна Куженко з 4А та учениці 4Б класу Лєра Бровко, Настя Бадіченко та Оленка Гебескул за щирі та старанні виступи були винагороджені оплесками вдячних глядачів. Почули діти і майстерне читання поезії «Не називаю її раєм...» у виконанні ведучої урочистої програми Л. А. В'юник.

Завершував свято відеозапис співу «Реве та стогне Дніпр широкий» Національного хору України ім. Г. Г. Верьовки та виступ Крістіни Куженко, яка прочитала «Заповіт» видатного українця – взірця незламного духу і великого таланту. Миру та злагоди в родинах та в рідній Україні!
Переглядів: 420 | Додав: Yulia | Дата: 13.03.2014

«  Березень 2014  »