Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 20:01

Головна » 2014 » Березень » 12

З метою підтримки творчої особистості та організації змістовного дозвілля юних кіровоградців обласна філармонія в рамках музичного лекторію «Мистецтво» запровадила мистецький проект «Відкриваємо нові таланти». 11 березня за його планом відбувся урок музики і культури для учнів 3-4 класів «Планета друзів», темою якого були танці народів світу.

Концерт за участю народного колективу України хореографічного ансамблю «Росинка» (художній керівник - заслужений працівник культури України Галина Чайковська) відвідали учні 3А та 4А класів з вихователями О. В. Мартиненко та О. В. Яковлевою. Переглядаючи національні таночки, діти мандрували різними країнами світу: Україною і Росією, Німеччіною і Японією, Італією та Іспанією тощо, дізналися багато цікавого та отримали справжню естетичну насолоду від майстерності танцюристів.
Переглядів: 439 | Додав: Yulia | Дата: 12.03.2014

11 березня на базі школи-інтернату, ліцею «Сокіл» волонтер компанії «Київстар» Валерія Птяшко провела ігрові уроки-тренінги «Безпека дітей в Інтернеті». Учні 6-х та 5А класів  на прикладі реальних ситуацій навчитися безпечно подорожувати по Всесвітній павутині.

Розв'язуючи спеціально розроблені завдання - виявити небезпечні та безпечні сайти, пантомімою проілюструвати онлайн-загрози, відповісти на питання тесту, -  школярі засвоїли основні правила безпечної поведінки в Інтернеті.

Під час обговорення проблемних питань учні із готовністю ділилися з пані Валерією своїм власним досвідом використання ресурсів Мережі, взнали кілька цікавих фактів з історії її розвитку, виявили позитивне значення Інтернету для комунікації, освіти, організації дозвілля та отримали навички розпізнавання онлайн-загроз.

Навчальному закладу волонтер передала брошури з безпеки дітей у віртуальному світі та килимки для «миші», всі учасники тренінгу отримали сувеніри із символікою компанії, а переможцями гри стали команди Ярослава Грицачука, Вікторії Сафронової та Володимира Ващенка. Відмітимо ентузіазм і завзятість, з якими до змагань готувалися дівчатка-шестикласниці: малювали емблеми і плакати, готували атрибутику та складали примовки тощо. Молодці!

Соціальну програму «Безпека дітей в Інтернеті», спрямовану на формування культури безпечного використання Інтернету, партнер навчального закладу компанія «Київстар» реалізує з 2009 року; семінари з онлайн-безпеки для школярів, їх батьків і вчителів проводяться по всій країні. Ми щиро дякуємо «Київстар» в особі пані Валерії Птяшко за співпрацю!

Переглядів: 359 | Додав: Yulia | Дата: 12.03.2014

«  Березень 2014  »