Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 26.06.2022, 14:09

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Март » 03

Традиційні березневі заходи, які щорічно проводяться у школі-інтернаті з нагоди дня народження Тараса Шевченка, цього разу були освячені грандіозним ювілеєм Великого Кобзаря. 3 березня відбулася учнівська конференція, під час якої учениці 8А класу Дар'я Голубенко та Дар'я Ніколаєва розповіли присутнім про значення творчості поета для української культури. Також учні переглянули телефільм "Мій Шевченко" - нешаблонну спробу показати справжнього, живого Кобзаря без втрати пошани й любові до нього. Автори не лише переповіли загальновідомі факти біографії поета, а й спромоглися в кожному епізоді з життя Шевченка знайти невідомий нюанс і подати його по-новому.

У класах були проведені години спілкування "Незабутній Шевченко". У 7Б дитячі роки та юність Шевченка учні обговорювали разом з Н. А. Бондаровською. Найбільш обізнаними у творчості та життєвому шляху поета виявилися Богдан Мариконь, Іван Баца, Олександр Шмир, Вадим Заболотний.

Влаштовано виставку учнівських стіннівок "Тарасе, ми тебе пам'ятаємо". Найкращі роботи підготували учні 9, 8А, 5Б, 7Б класів.
   Учні 10-11 класів з вихователями А. А. Івановою та Н. Ю. Суховою побували на святковому концерті "І мене в сім'ї єдиній..." у обласній філармонії. Його учасницею у складі хору старших класів «Согласіє» Кіровоградської музичної школи №2 ім. Ю. С. Мейтуса була десятикласниця школи інтернату Олена Кравчук.
Просмотров: 523 | Добавил: Yulia | Дата: 03.03.2014

Сьогодні учні 1-7 класу мали можливість пізнати ближче казковий недосяжний зоряний світ. До навчального закладу з "Пізнавальною програмою про космос для дітей" завітав мобільний планетарій. Легкий, як повітря, купол встановили прямо у актовому залі, і сто учнів (у тому числі 20 дітей пільгових категорій) долучилися до нескінченного процесу відкриття нового та змогли розширити свій світогляд.

Просмотров: 516 | Добавил: Yulia | Дата: 03.03.2014

«  Март 2014  »