Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 04.10.2022, 09:46

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Февраль » 27

26 лютого на базі школи-інтернату відбувся семінар-практикум для керівників центрів позашкільного виховання з проблеми «Переваги позашкільної освіти у вихованні дитини з особливими освітніми потребами». До учасників семінару з вітальним словом та повідомленням про досвід впровадження у навчальному закладі інклюзивної освіти для дітей з вадами зору звернувся директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус.

Методичні впровадження щодо основних принципів організації навчально-корекційного процесу розкрила у своєму виступі методист ЦМСПС М. В. Сосновська. Заступник директора ЦМСПС Т. А. Шаповалова зробила доповідь на тему: «Вплив позашкільної та позакласної роботи на розвиток дитини з особливими освітніми потребами». Вчитель української мови ЗОШ №1 Т. В. Романова поділилася досвідом корекційно-компенсаторної роботи в їхньому закладі. Доповіді були схвально сприйняті учасниками семінару, кожен з яких виніс для себе щось нове, цікаве та важливе.
    Керівник ЦПВ «Оріон» школи-інтернату Олена Леонідівна Балинська доповіла зібранню про організацію роботи керівників гуртків з дітьми, що мають особливі освітні потреби, а працівники центру запросили колег на відкриті заняття. Учасники семінару відвідали практичні заняття гуртків «Чарівна намистинка», кер. О. Р. Черчелюк, «Юний художник», кер. Л. О. Пустільнікова та «Голбол», кер. С. Д. Чорномаз. (Голбол (англ. goalball) – спортивна гра, в якій команда з трьох осіб має закинути м'яч з вбудованим дзвоником у ворота суперника. Голбол був створений в 1946 році з метою допомогти реабілітації ветеранів Другої світової війни – інвалідів по зору. Входить у програму Паралімпійських ігор).

Також гості оглянули в актовій залі виставку творчих робіт учнів з вадами зору «Дивіться на нас як на рівних». Усі дитячі роботи сповнені інтересу до світу, де немає місця журбі, демонструють різноманіття технік і прийомів: образотворче мистецтво, вишивка, бісероплетіння, колаж, аплікація тощо.

У невеличкому концерті для учасників семінару прозвучали пісні «Барбарики» та «Оа-о!!!» у виконанні ансамблю «Даринка» (керівник Т. В. Гаврилова). Своїм співом гостей привітали Дарина Ніколаєва і Крістіна Куженко. Яскравим став виступ хореографічного ансамблю «Алегро» (керівник Ю. В. Мілентій) із запальними й емоційними танцям ... Читать дальше »
Просмотров: 670 | Добавил: Yulia | Дата: 27.02.2014

Підбито підсумки організованого Інститутом розвитку шкільної освіти (ІPШО) предметного конкурсу «Mультитест» з біології, який учні 7-10 класів проходили 10.12.2013 р., шкільний координатор О. В. Моторна. Найкращий результат серед учнів школи-інтернату і 13-й серед 728-и учасників в Україні продемонструвала Ярослава Крицька, 9 клас. До двадцятки кращих увійшли також Артем Кім, Максим Капатілов та Тетяна Гуртова.
    З-поміж семикласників кращими знавцями біології виявилися Дар’я Білоусова, 7А та Арсентій Алещенко, 7Б. У 8А переможцями школи стали Христина Кім та Надія Кобець, а з десятикласників найвищі бали отримали Анна Порхіна і Анастасія Тімошенко. Вітаємо й бажаємо успіху наступного разу!
Просмотров: 459 | Добавил: Yulia | Дата: 26.02.2014

«  Февраль 2014  »