Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 04.10.2022, 08:24

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Февраль » 21

З 2000 року 21 лютого щорічно відзначається проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО Міжнародний день рідної мови. Його метою є сприяння мовній і культурній різноманітності та багатомовності, більш повне знайомство з мовними і культурними традиціями народів світу, зміцнення солідарності, заснованої на взаєморозумінні, терпимості, діалозі.
   Чому стільки уваги приділяється рідній мові? Тому що, за словами Генерального директора ЮНЕСКО К. Мацуури, мови становлять неповторне вираження людської творчості в усьому його розмаїтті. Як інструмент комунікації мова відображає зв'язок між минулим, сьогоденням і майбутнім. Вивчення іноземної мови - це спосіб познайомитися з іншим баченням світу.
   Аби донести ці міркування до учнів, бібліотекар М. Г. Радецька оформила в шкільній бібліотеці виставку «Мовна культура – це живодайний корінь культури розумової». Зацікавленим учням Маргарита Георгіївна надала інформацію про кількість світових мов, їх життя, знаки й коди, ознайомила школярів з правилами спілкування та мовного етикету.
Просмотров: 476 | Добавил: Yulia | Дата: 21.02.2014

18 лютого у школі-інтернаті відбувся психолого-педагогічний семінар "Робота з важковиховуваними учнями та дітьми з групи ризику". Метою заходу було сприяння виробленню у педагогів умінь та навичок, необхідних для виховання дітей з проблемною поведінкою, та  формування позитивного ставлення до дітей даної категорії. Практичний психолог К. А. Макієнко надала колегам конкретні рекомендації щодо роботи з дітьми та їх родинами.
Просмотров: 619 | Добавил: Yulia | Дата: 21.02.2014

«  Февраль 2014  »