Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 01.06.2023, 17:11

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2014 » Февраль » 19
  
   Розвідники і шпигуни, шифри і коди, таємниці й загадки... А ще трохи авантюри та романтики - усі ці асоціації навіює слово "криптографія". 18 лютого в рамках Тижня математики, фізики та інформатики, що триває у навчальному закладі, відбувся Турнір шифрувальників, у якому брали участь учні 6-х класів.
  
   Шестикласники пригадали двійкове кодування - один з найпоширеніших способів подання інформації, що використовується в обчислювальних машинах, в роботах і верстатах з числовим програмним управлінням. Найбільш вправними у додаванні двійкових чисел виявилися Вероніка Гебескул і Вікторія Сафронова, Денис Вразовський. Учні проаналізували список з 20-и найпопулярніших в Internet паролів та сформулювали правила складання "хороших" паролів, які було б важко "зламати".
  
   Із завзяттям і ентузіазмом діти розкодовували повідомлення, зашифроване "смайликами", і дивувалися великому різноманіттю цих популярних у соціальних мережах способів передати емоції. А ще спробували, щоправда, без особливого успіху, за допомогою "старовинного" шифрувального диску розкодувати повідомлення давньоримського полководця. Найбільш активними учасниками турніру стали Кирило Наливайський, Данило Шамро, Олег Бондарєв, Ірина Мілецька, Діана Рубич, Євгенія Ізюрова, а сертифікати найкращих шифрувальників отримали Вікторія Сафронова, Олеся Болокан, Вероніка Гебескул, Денис Вразовський, Ярослав Ковальов та Дмитро Авксентьєв. Вітаємо!
  
    Те, що не вдалося шестикласникам, більш успішно здолали учні 8-х класів: за допомогою шифру, який використовувався Цезарем для секретного листування зі своїми генералами, відомого також як шифр зсуву, вони розкодували крилатий вислів «Veni, vidi, vici» (Прийшов, побачив, переміг). Найшвидше це зробили Олександр Шиш та Федір Єндовицький.
  
   Восьмикласники дізналися про QR-код - сучасний спосіб шифрування інформації двовимірними штрих-кодами (англ. quick response - швидкий відгук). Розроблений японською компанією «Denso-Wave» у 1994 році, сьогодні він поширений в країнах Азії, поступово розвивається в Європі та Північній Америці, де використовується не тільки в торгівлі, виробництві, логістиці, а й стає елементом ландшафту, дизайнер ... Читать дальше »
Просмотров: 481 | Добавил: Yulia | Дата: 19.02.2014

  
   Минулого тижня у Кіровограді відбулися гастролі Дніпропетровського академічного театру опери та балету. Цей колектив вже кілька років реалізує в своєму місті просвітницьку акцію, мета якої – пробудити інтерес дітей, батьків і педагогів до оперно-балетного мистецтва і тим самим підготувати небайдужого глядача та прищепити молоді цивілізовану звичку проводити своє дозвілля в театрі. Так само і в Кіровограді дніпропетровські артисти запропонували пільгові ціни на квітки, що реалізовувалися в школах серед родин учнів і працівників.
  
   Чудову балетну виставу «Ромео і Джульєтта» група учнів школи-інтернату відвідала 13 лютого. Кінематограф, живопис, театр, музична сцена неодноразово звертались до сюжету великого твору Вільяма Шекспіра. Сергій Прокоф’єв написав музику до однойменного балету. Його глядачами були дівчата з хореографічного колективу «Алегро», які отримали величезне естетичне задоволення від перегляду вистави. 
  
   Лише захоплені відгуки викликав у глядачів і другий спектакль, що відбувся днем раніше. Ось як описує свої враження від вистави «Дон Кіхот» Людвига Мінкуса С. М. Іващенко: «Цей балет – один з найпопулярніших класичних балетів: темпераментний, яскравий, полум’яний. Вихорь пристрасного танцю, ритмічний стукіт іспанських кастаньєт, дивовижні стрибки та віртуозні фуете – ось головні характеристики незабутнього шедевру. В канву оповідання введена необхідна любовна лінія. Ряд веселих пригод закінчується весіллям Кітрі і Базіля та повним крахом мрій Дон Кіхота».
  
    «Алегрівці» дякують адміністрації театру за можливість безкоштовно переглянути виставу.
Просмотров: 522 | Добавил: Yulia | Дата: 19.02.2014

Пошук

Календар
«  Февраль 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2023
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz