Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.07.2020, 17:58

Головна » 2014 » Лютий » 17

Кілька відкритих уроків вчителів-філологів відбулося днями у навчальному закладі. 13 лютого Н. А. Бондаровська провела урок української літератури в 8А класі, темою якого була поезія І. Малковича "З янголом на плечі". Його емоційно та зворушливо продекламувала Юлія Мельник. Учні проявили себе творчими, активними, їх думки та міркування щодо проблематики уроку вирізнялися глибиною та переконливістю. О. Шиш, Д. Ніколаєва, Т. Бесараб підготували до уроку гарну презентацію про янголів-охоронців.

Урок О. Є. Шапаренко у 6А класі був присвячений "Казці про яян" Е. Андієвської і відбувався у формі діалогу учитель-учень. Учні вільно орієнтувалися у змісті твору, який добре знали, були винахідливими та креативними. Обидва уроки, на яких вчителі використали ІКТ, інноваційні методи та форми роботи, були проведені на високому методичному рівні.

А учні 8Б класу пізнавали сенс подорожі головного героя "Божественної комедії" Данте потойбічним світом. Такою була тема уроку світової літератури, проведеного 11 лютого учителем Т. О. Герасимовою-Молчан.
   Під час роботи над текстом учням демонструвалися ілюстрації Г. Доре, С. Боттічеллі, фотографії середньовічних фресок. Найбільш активну участь в обговоренні особливостей твору, багатозначності образів, з'ясуванні сенсу подій брали кадети К. Зайцев, В. Головаха, Д. Дуденко, Є. Могильний.
Переглядів: 474 | Додав: Yulia | Дата: 17.02.2014

Завзято й ретельно готувалися учні 8-11 класів до традиційного у навчальному закладі свята з нагоди Дня св. Валентина. Протягом тижня у навчальному закладі працювала пошта привітань. Найбільша кількістю «валентинок» надійшла на адресу одинадцятикласниці Юлії Ткаченко та учню 10 класу Шамілю Гюльвердієву.

Вечір відпочинку «З днем любові і кохання» відбувся 13 лютого 2014 року. Для участі у змагально-розважальній програмі класи делегували пару конкурсантів, проте й інші учні не залишилися осторонь. Після завершення всіх випробувань журі оголосило переможців у номінаціях. Найкумеднішою парою були Горпина Дормидонтівна та Яшка-артилерист (Надія Кобець та Артем Паламарчук, 8А).

Восьмикласники не обмежилися однією парою, і дуети Валентин з 8А і Валентинів з 8Б (Тетяна Бесараб і Євген Явтушенко, Юлія Мельник і Денис Дуденко) отримали призи за артистичність.

Найкреативнішою було визнано шоу-групу «Круті тачки» (11 клас), а приз глядацьких симпатій вибороли товариш Саахов та спортсменка, комсомолка і просто красуня Ніночка (учні 10 класу Шаміль Гюльвердієв та Вікторія Губанова). Почесні титули «Валентин та Валентина» протягом 2014 року будуть належати шкільним Потапу і Насті Каменських – девятикласникам Максиму Капатилову та Катерині Івановій.

У конкурсі на кращу «валентинку» І місце присуджено роботі учнів 11 класу, ІІ місце посіли роботи учнів 9 та 8Б класів, 3 місце – роботи учнів 8А та 10 класів. А чарівне панно, виготовлене учнями 7А поза конкурсом, стало справжньою окрасою виставки оригінальних та привабливих учнівських творчих робіт.
   Вітаємо всіх учасників та переможців святкових заходів!
Переглядів: 497 | Додав: Yulia | Дата: 17.02.2014

«  Лютий 2014  »