Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 10.07.2020, 21:16

Головна » 2014 » Лютий » 14

Надзвичайно цікаву виставку декоративно ужиткового та образотворчого мистецтва учасників фестивалю дитячої та юнацької творчості «Степові джерела» в БДЮТ відвідали також учні 2А та 3А класів, вихователі Т. Б. Пономаренко та О. В. Мартиненко. Діти отримали велике задоволення від побаченого: вироби з дерева, бісеру, текстилю вразили малюків.

Учні радо позували поруч із роботами, що їм найбільше сподобалися: ляльками у національному одязі, мотанками, картинами у техніці «квілінг» та вишитими стрічками… Діти дуже неохоче залишали виставку, яка викликала не тільки захоплення, а й бажання творити красу власними руками.
Переглядів: 256 | Додав: Yulia | Дата: 14.02.2014

Сьогодні із старшокласниками з метою профорієнтації спілкувалася в. о. директора Кіровоградського інституту розвитку людини В. Я. Пупишева. Усіх, хто мріє стати студентом вищого навчального закладу і бажає ефективно готуватися до ЗНО, вона запросила на підготовчі курси з української мови та літератури, математики, історії України, біології, географії, іноземної мови. Заняття на курсах проводитимуться за програмами тестування Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) висококваліфікованими викладачами, які неодноразово брали участь у організації і проведенні ЗНО.
   "Шановне юнацтво!
   Вступ до Кіровоградського інституту розвитку людини надає Вам можливість поринути у дивовижний світ пізнання, наукового пошуку та творчості. Ви стоїте на порозі самостійного життя, і перед Вами відкривається увесь світ, сповнений великих можливостей, яскравих подій і неповторних зустрічей. Вам даровано час, щоб пізнати себе, оцінити свій потенціал і зважити свої можливості.
    Фундаментальна інститутська освіта і наука є потужним джерелом інтелектуальної думки, засобом самоствердження та формування висококультурної людської особистості, яка здатна компетентно і принципово оцінювати різні життєві ситуації та впевнено рухатися у майбутнє. Лише Ваші особисті старання, наполегливість і натхненна праця є запорукою здобуття глибоких знань, які у майбутньому стануть міцним фундаментом для професійного становлення. Вам належить утверджувати високу духовність нашої держави, продовжувати славні традиції нашого навчального закладу, зміцнюючи його престиж.
    Будьте завжди прикладом порядності, людяності та мудрості. Щастя Вам, доброго здоров’я, творчих успіхів та здійснення мрій!
З повагою, в.о. директора Валентина Яківна Пупишева".

Переглядів: 398 | Додав: Yulia | Дата: 14.02.2014

«  Лютий 2014  »