Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 10.07.2020, 20:29

Головна » 2014 » Лютий » 12

Сьогодні у відділі мистецтв Кіровоградської обласної універсальної бібліотеки ім. Д. І. Чижевського відкрилася виставка живопису «Акварелі душі» випускника школи-інтернату Вадима Канащука. Як зазначають організатори виставки, «Вадим Канащук - нове ім'я в мистецькій спільноті міста Кіровограда. Це перша спроба спілкування з глядачем, перший публічний іспит на професіоналізм. Виставку складають 56 живописних робіт, які відображають пошук стилю, власної ідентичності».

Раніше менш масштабні виставки робіт художника влаштовувалися у стінах його рідної школи, Львівському державному університеті фізкультури, студентом якого Вадим був протягом двох років, минулого літа його роботи експонувалися у приміщенні храму Покрови Пресвятої Богородиці (Львів).
       Нагадаємо, що у 2013 році Вадим вступив до Львівської національної академії мистецтв, кафедра ОМІР, напрям сакральне мистецтво. Зі слів хлопця, «важливо не змальовувати, а творити від душі. Але перед тим потрібно пройти період підготовки, вдосконалити свій рівень. Іконопис заспокоює, приносить духовну радість».
    Вітаємо Вадима та його першого наставника Ларису Олександрівну Пустільнікову з цією значущою подією!

Відомий кіровоградський меценат Людмила Володимирівна Шубіна придбала багато робіт Вадима, аби підтримати юнака, в якого велике, на її думку, майбутнє. Знайшлися покупці і на інші витвори художника. Бажаємо йому подальших успіхів!
Переглядів: 444 | Додав: Yulia | Дата: 12.02.2014

Підбито підсумки міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Степові джерела» у номінації «декоративно ужиткове та образотворче мистецтво». Його лауреатами стали роботи вихованців гуртків ЦПВ «Оріон»:

- народна лялька «Веселі подружки», колаж «Берегиня-мати», текстильна аплікація «Несе Галя воду» (середня вікова категорія);
- вироби Антоніни Нікітенко «Зайчик Тільда» та «Солодка парочка», художня вишивка «Соняхи» (старша вікова категорія);
- колективна робота учнів 2-4 кл. «Нова радість стала…», намальована пастеллю та восковими олівцями (образотворче мистецтво, молодша вікова категорія).
... Читати далі »
Переглядів: 445 | Додав: Yulia | Дата: 12.02.2014