Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 04.10.2022, 08:36

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Февраль » 07
   11 лютого 2014 року КОІППО імені Василя Сухомлинського проводить дистанційну обласну науково-методичну конференцію «Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія». Мета конференції - пошук рішень щодо забезпечення безпеки дітей та підлітків в навчанні, організації позаурочної діяльності і вільному використанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (Інтернет, мобільний зв'язок, ЗМІ). Для обговорення запропоновано питання про роль сім'ї та освітнього закладу в забезпеченні медіа-безпеки дітей у просторі Інтернет (технології безпечної роботи в мережі Інтернет; технічні методи захисту від негативного контенту в Інтернеті) та збереження фізичного і психічного здоров'я дітей у сучасному інформаційному середовищі.
    У роботі конференції бере участь практичний психолог школи-інтернату К. А. Макієнко. Для обговорення Катерина Анатоліївна пропонує статтю «Феномен «Інтернет-залежність». Запрошуємо всіх до голосування та коментування матеріалів учасників конференції.
Просмотров: 586 | Добавил: Yulia | Дата: 07.02.2014

З метою формування у педагогів та учнів відчуття корпоративної приналежності, поваги до традицій навчального закладу, виховання естетичного смаку та культури одягу школа-інтернат бере участь у ІІ огляді-конкурсі «Обличчя школи», який за ініціативи управління освіти Кіровоградської міськради відюудеться у переддень Міжнародного жіночого дня. Заклад у конкурсі будуть презентувати стильні та елегантні педагоги, що є для учнів взірцем витонченого смаку ... Втім, не розкриваючи всієї інтриги, пропонуємо переглянути сюжет з даної теми у програмі «День за днем» КОДТРК від 06.02.2014.
Просмотров: 385 | Добавил: Yulia | Дата: 07.02.2014

«  Февраль 2014  »