Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 04.10.2022, 08:08

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Февраль » 05

Як же поталанило кіровоградцям сьогодні з погодою! Тріскучі морози залишилися у минулому тижні, а яскраве сонечко ще не встигло перетворити снігові кучугури на сльоту. Саме такий день є ідеальним для традиційних зимових забав, які у школі-інтернаті організували вчителі кафедри фізвиховання за підтримки Кіровоградського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Програма свята «Спортивна зима» для учнів 2-4-х класів включала естафету "Флорбол”, під час якої учасники команд вели м’яч змійкою між кеглями за допомогою ключки. "Переправа з обручами” була перевіркою на вміння працювати у команді - дружно та злагоджено. У вправі "Сніжки” команди намагалися зліпити за 1 хвилину якнайбільше сніжок, а потім змагалися у їх метанні у ціль. Завершила змагання "Естафета із санчатами”.

Не було рівних учням 4Б класу, які упродовж всього заходу зберігали перевагу над іншими учасниками, не поступившись суперникам у жодній естафеті та встановили справжній рекорд – наліпили аж 100 сніжок за 1 хвилину. Друге місце за результатами заходу посіла команда 3Б класу, на третьому опинилася суто дівоча команда 3А класу. Вітаємо!

Спортивно-масові заходи було проведено з метою залучення дітей до занять фізкультурою; формування у дітей усвідомленої потреби до систематичних занять спортом, культури здорового способу життя та активного відпочинку; профілактики шкідливих звичок та формування здорового емоційного фону.

І члени команд, і вболівальники отримали безліч позитивних вражень від весело та з користю проведеного часу. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради. Дякуємо центру «Спорт для всіх» за цікаву ініціативу!

Просмотров: 464 | Добавил: Yulia | Дата: 05.02.2014

«  Февраль 2014  »