Субота, 20.07.2019, 00:44

Головна » 2014 » Січень » 24

Темою тижня знань безпеки життєдіяльності, що триває у школі-інтернаті, є сприяння здоровому способу життя. Своє розуміння теми учні 1-6-х класів виразили у малюнках та плакатах, виставка яких була влаштована на поверхах школи. Вітаємо авторів кращих робіт Сніжану Ільчишину, 3Б та Аліну Кондратенко, 2Б - І місце; Дениса Каплунова, 2А та Івана Задорожнього, 3А - ІІ місце; Жасмін Якубовську, 4Б - ІІІ місце. Молодці!

Виховні заходи на тему «Бережи здоров’я змолоду!» підготували вихователі. Ніна Трифонівна Кобець та Антоніна Антонівна Іванова 22 січня провели для учнів 9-10 класів виховну годину, мета якої - спрямування учнів на здоровий спосіб життя, формування стійкого бажання бути здоровим, виховання культури здоров'я як складової частини загальної культури людини.
   Протистояння шкідливим звичкам - це глобальна проблема, яку молодь має усвідомлювати, розуміти шляхи її розв'язання. Вихователі прагнуть дати учням відповідні відомості, сформувати в них навички безпечної поведінки, навчити вмінню розумно оцінювати життєві ситуації та робити правильний вибір щодо власного здоров'я та поведінки.

Саме у просвітницькій роботі, співпраці з батьками, під час проведення виховних годин, екскурсій тощо педагоги невтомно нагадують учням про важливість збереження та зміцнення власного здоров'я як найвищої цінності життя. Вони намагаються урізноманітнити способи подання інформації, підкріпити прописні, здавалося б, істини неординарними фактами, тому діти були активними, чітко і ясно відповідали на питання, а по завершенні подякували педагогам за цікавий виховний захід.

Цікаву форму навчання учнів мистецтву бути здоровим обрала вихователь 3А класу Олена Вікторівна Мартиненко. Вона запропонувала третьокласникам інсценувати на новий лад казку «Колобок» - валеологічного спрямування, де «мораль, малеча мила, у цій казочці така: для здоров'я і для дружби необхідна чистота».

Із своєю постановкою діти виступили перед першачками, яким казка дуже сподобалася. Дітки зрозуміли, що однією із складових здоров'я є гігієна і чистота, активно відповідали на питання вихователя та із вдячністю аплодували ... Читати далі »
Переглядів: 380 | Додав: Yulia | Дата: 24.01.2014

«  Січень 2014  »