Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 04:04

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Ноябрь » 14

1 жовтня 2013 року міністр оборони України підписав наказ №666а про створення на базі розформованого Кіровоградського 50-го окремого навчального загону спеціальної підготовки командування Сухопутних військ Збройних Сил України, що скорочується у ході реформування ЗС України, Кіровоградського військового ліцею. У ньому на повному державному забезпеченні навчатимуться у 10-11 класах 250 ліцеїстів. У вересні 2014 року 125 юнаків з усієї України за конкурсним відбором будуть зараховані до 10 класу.
    Для успішного вступу до ліцею майбутнім військовим крім хорошого здоров'я та відмінної фізпідготовки конче необхідні якісні знання з основ наук.
    Будівля майбутнього ліцею розташовується біля Ковалівського парку. На території військового ліцею планується обладнати приміщення для бібліотеки, спально-навчального корпусу, трансформаторної підстанції, складських приміщень, лазні, їдальні, штабу, контрольно-технічного пункту, клубу, чайної. Навчальний заклад підпорядковано Департаменту військової освіти та науки Міністерства Оборони України. Нині виконуючим обов’язки начальника Кіровоградського військового ліцею є О. М. Зіньковський. Подібні військові ліцеї також будуть відкриті в містах Полтаві й Миколаєві та разом з кіровоградським приймуть більше 1600 юнаків.
    На фото: випускники школи-інтернату - курсанти Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Денис Риженко та Руслан Паршин.
Просмотров: 539 | Добавил: Yulia | Дата: 14.11.2013

Відкриті виховні заходи за планом Тижня знань пожежної безпеки провели 11-14 листопада вихователі. Учні 2А класу спостерігали за «Пригодами Сірничка». В ігровій формі Тетяна Борисівна Пономаренко виховувала в учнів переконання, що пожежа – найстрашніше лихо. Під час заняття було з’ясовано причини виникнення пожежі, діти засвоїли правила пожежної безпеки та порядок евакуації з приміщення. Із великим ентузіазмом другокласники брали участь в іграх «Врятувати вірних друзів», «Телефон», у яких імітували свої дії під час пожежі та телефонну розмову із рятувальниками. Було влаштовано міні-виставку, на якій діти презентували професію пожежника у власних малюнках.

З'ясували, наскільки міцними є їх знання з пожежної безпеки, учні 8А класу. Для них вихователь Ірина Григорівна Романюк підготувала вікторину-змагання «Будь обережним з вогнем». Учні вчилися швидко оцінювати степінь небезпеки у екстрених ситуаціях, приймати оптимальні рішення щодо їх подолання.

А старшокласники виявили, хто з них краще озброєний знаннями з основ пожежної безпеки, під час брейн-рингу, який підготували вихователі Ніна Трифонівна Кобець (9 кл.) та Антоніна Антонівна Іванова (10 кл.) з метою розширити уявлення школярів про небезпеку вогню, навчити діям у випадку пожежі, зокрема, застосуванню підручних засобів для захисту органів дихання від чадного газу тощо.

Така форма роботи дуже сподобалася учням. Команди швидко, чітко і грамотно відповідали на питання, виявили згуртованість та ініціативність, навіть глядачі не залишилися осторонь і брали активну участь у обговоренні проблемних ситуацій. І учасники, і вболівальники залишилися задоволеними та із захопленням ділилися враженнями.

Під час виховної години "Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває" в 1А класі  Ольга Леонідівна Дубиняк продовжувала знайомити своїх вихованців з поняттям "вогонь", причинами і наслідками пожежі в побуті та вчила першачків діям у разі виявлення пожежі вдома.
   ... Читать дальше »
Просмотров: 854 | Добавил: Yulia | Дата: 14.11.2013