Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 00:55

Головна » 2013 » Листопад » 12
   10 листопада у с. Бірки відбулися змагання за програмою кубка Кіровоградської області зі спортивного орієнтування. Участь у ньому брали вихованці гуртка "Туризм" (кер. А. В. Чаловський), у тому числі кадети ІІІ взводу Дмитро Ярошенко, Арсен Алещенко, Роман Ноздренко та Іван Буряченко. Члени команди школи-інтернату облаштували бівак, розпалили вогнище, після чого отримали від організаторів змагань компас, топографічну карту та чипі для фіксації проходження контрольних пунктів. Вони доклали максимум старанності під час долання дистанції, проте, на жаль, припустилися помилки у послідовності проходження КП і не потрапили до числа призерів змагань. Ми дякуємо хлопцям за волю до перемоги і сподіваємось, що набутий досвід стане в нагоді під час наступних змагань. Бажаємо успіхів!
Переглядів: 448 | Додав: Yulia | Дата: 12.11.2013

Минулої суботи у кіровоградському ресторан-клубі «Вікторія» відбувся перший Всеукраїнський конкурс краси і талантів для дітей з особливими потребами «Світ мрій». Охайні «двійки» з краватками, вишиванки, скаламучені хвилі вечірніх суконь та вигадливі зачіски - були присутні всі атрибути справжнього дефіле. Серед учасників заходу була п'ятикласниця школи-інтернату Єлизавета Кудренко. Ліза сказала кілька слів інтерв'ю місцевому телебаченню.
     Кожен з конкурсантів мав змогу продемонструвати свої мистецькі таланти, а організатори вручили їм подарунки: всі без виключення міс отримали стрічки з діадемами, а хлопців урочисто посвятили у лицарі. Дітей вітали дитячий танцювальний ансамбль «Вікторія», гурт «Мексиканці», нова модельна агенція «Мадіна Стиль» показала колекцію дитячого одягу. У програмі був також благодійний аукціон-продаж саморобних домашніх дрібничок та інтер’єрних прикрас, виготовлених учасниками конкурсу. Виручені гроші спрямували на допомогу хворим дітям. Завершували захід феєрверк і частування тортом.
    Голова громадської організації «Серце матері» Людмила Шукрута так прокоментувала подію: «Інвалідність – це не вирок! Можна спілкуватись, танцювати, розвивати співацький талант чи стати дизайнером».
Переглядів: 505 | Додав: Yulia | Дата: 12.11.2013

«  Листопад 2013  »