Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понедельник, 27.03.2023, 11:34

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2013 » Ноябрь » 07
  
   8 років поспіль колектив Миколаївського Академічного Художнього російського драматичного театру готує до Дня визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників нові творчі роботи, присвячені страшним подіям Великої Вітчизняної війни. Цього року - літературно-музичну композицію «Ти пам'ятай!» як данину пам'яті тим, хто загинув, захищаючи Батьківщину. 6 жовтня цей спектакль для молоді та ветеранів Великої Вітчизняної війни миколаївські артисти грали на сцені Кіровоградської обласної філармонії. Його глядачами були учні 11 класу з вихователем Н. Ю. Суховою.
  
   Старшокласники були схвильовані проникливим виконанням пісень про війну, написаних сучасниками для сучасників, які знають про війну лише з чуток... Виконавці змогли донести їх так, щоб зворушити серце кожного, і глядачі кожен номер зустрічали тепло і привітно. Дякуємо миколаївським артистам за можливість подякувати нашим прадідам, які героїчно билися за мирне небо над нашими головами.
Просмотров: 505 | Добавил: Yulia | Дата: 07.11.2013

  
   Сьогодні у школі-інтернаті, як і в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Кіровоградської області, було проведено регіональний урок "Єдина родина в центрі України". Класні керівники та класоводи знайомили учнів із звичаями та традиціями представників різних національностей, які проживають на території області, в класах лунали вірші і пісні національних меншин тощо. 
  
   А напередодні Н. Г. Геращенко та В. М. Кириченко влаштували для учнів 4Б класу свято "Мово рідна, слово рідне", приурочене до Дня української писемності та мови. В цікавій формі діти розповідали про значення мови у людському суспільстві, про своє ставлення до мудрого українського слова, його мелодійність та наспівність. Учні декламували вірші, відгадували мовні загадки, співали українські пісні. Свято залишило у кожному маленькому серці любов до рідної мови. 
  
   
Просмотров: 568 | Добавил: Yulia | Дата: 07.11.2013

Пошук

Календар
«  Ноябрь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2023
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz