Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 11.08.2022, 19:38

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Ноябрь » 06

6 листопада до інтернату з концертом завітали учні Кіровоградської музичної школи №1 ім. Г. Г. Нейгауза. Ініційовані учителем музики О. Б. Івашкевич, музичні зустрічі за участі вихованців саме цієї школи відбуваються у нашому навчальному закладі вже не вперше. І хто, як не Оксана Борисівна, може яскраво і образно передати враження від побаченого і почутого?

«Кожного разу такі концерти – це Подія, Свято, Радість. По-перше, тому що лунає «живий» звук. Маленькі талановиті музиканти старанно намагаються продемонструвати своє мистецтво. Вони з гордістю виходять на сцену, тримаючи у руках скрипку чи гітару, чисто інтонують при виконанні вокальних творів, а маленькі піаністи – це просто диво!
    По-друге, це і виховний, і заохочуючий захід. Вік глядачів у залі – такий самий, як і в маленьких виконавців. І кожен слухач має можливість стати таким же вправним виконавцем музики. Мене особисто вразили дві маленькі дівчинки, які дуетом виконували невеличкий за обсягом твір. Але як же ці дітки старалися!!!
    Ну, а що за диво-дитина шестирічний хлопчик у червоній російський сорочечці! Він був дуже впевнений у своїх силах під час виконання «Польки» на балалайці. Щирість і відвертість маленьких виконавців вразила всіх присутніх в залі.
    Дякуємо директору Кіровоградської музичної школи №1 ім. Г. Г. Нейгауза Є. В. Малявкіній, всім маленьким виконавцям та їх наставникам за цей фантастичний концерт. Також дякуємо адміністрації школи-інтернату за сприяння у його організації.»
Просмотров: 433 | Добавил: Yulia | Дата: 06.11.2013

Вчора Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка вкотре гостинно приймала у своїх стінах учнів школи-інтернату. Цього разу учні 7А та 8А класів (вих. І. Г. Романюк) стали учасниками конкурсно-розважальної програми з нагоди недавнього свята Helloween. Вони відповідали на питання пізнавальної вікторини, переглянули відеоролик, що відтворює історію свята та його традиції, брали участь у майстер-класі з малювання із закритими очима. Самим емоційним моментом заходу було створення образів притаманних святу персонажів.

До школи учні повернулися у піднесеному настрої, сповнені позитивних вражень. Свято вдалося, за що дякуємо його організаторам!
Просмотров: 543 | Добавил: Yulia | Дата: 06.11.2013

«  Ноябрь 2013  »