Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 19:12

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2013 » Листопад » 04

28-30 жовтня 2013 року у Полтаві проходили Всеукраїнські змагання «Футбольна родина» з міні-футболу серед вихованців шкіл-інтернатів під патронатом Фонду братів Павліченків та МВС України. Разом з іншими командами, що представляли 17 областей України, у змаганнях брала участь збірна Кіровоградської школи-інтернату під керівництвом О. М. Кравченка.

Учасники змагань були розділені на три підгрупи. Наші хлопці змагалися з командами Харкова, Львова, Запоріжжя та Черкас і з трьома перемогами та однією поразкою посіли І місце в групі В. На жаль, у матчах "на виліт" кіровоградська команда зазнала поразки 1:3 від збірної Миколаєва, яка в подальшому здобула бронзові медалі. За підсумками змагань наша збірна посіла V місце. Ми дякуємо хлопцям за гідну боротьбу та вітаємо переможців змагань - команди шкіл-інтернатів з Полтави (І) та Чернігова (ІІ).
   Дякуємо організаторам та спонсору турніру - громадській організації «Фонд братів Павличенків», яка підготувала подарунки для всіх учасників: спортивні сумки для взуття, футбольні м'ячі, книги про футбол та солодощі.
Переглядів: 490 | Додав: Yulia | Дата: 04.11.2013