Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 28.06.2022, 10:34

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2013 » Октябрь » 23

  Підбито підсумки І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який протягом двох тижнів проходив у ліцеї «Сокіл». Ми вітаємо шкільних Афін і Зевсів - переможців і призерів предметних олімпіад:
Олександра Тая, 11 клас - переможця олімпіад з іноземної мови, російської мови і літератури;
Альберта Вогнівенка, 11 клас - переможця олімпіади з інформатики, призера олімпіад з математики, хімії, біології, іноземної мови;
Олену Кравчук, 10 клас - переможця олімпіад з математики, української та російської мови і літератури, призера олімпіад з правознавства, інформатики, іноземної мови, хімії;
Наталію Вакуленко, 10 клас - переможця олімпіади з правознавства, іноземної мови, призера олімпіад з української та російської мови і літератури, математики, біології, географії, трудового навчання;
Владислава Крицького, 10 клас - переможця олімпіад з інформатики та трудового навчання;
Анастасію Тімошенко,
10 клас - переможця олімпіади з географії, призера олімпіади з правознавства;

Вікторію Губанову, 10 клас - переможця олімпіади з трудового навчання;
Артема Кім
, 9 клас – переможця олімпіад з іноземної мови, інформатики, призера олімпіад з правознавства, історії, біології, географії, української мови і літератури;
Олександра Димуру, 9 клас – переможця олімпіад з правознавства та історії, призера олімпіад з інформатики, іноземної мови, української мови і літератури;
Антоніну Нікітенко, 9 клас – переможця олімпіади з біології та трудового навчання, призера олімпіад з географії, іноземної мови;
Тетяну Гуртову, 9 клас - переможця олімпіад з іноземної мови, російської мови і літератури, призера олімпіади з біології;
Христину Кім
, 8А клас - переможця олімпіад з української мови і літератури, інформатики, іноземної мови, призера олімпіад з математики, біології, фізики, географії, хімії;

Олександра Руденка, 8А клас – переможця олімпіади з історії;
Дениса Дуденка, 8Б клас – переможця олімпіади з хімії;
Олександра Федорова
, 8Б клас – переможця олімпіади з іноземної мови;
Сергія Настасієнка, 8Б клас – переможця олімпіади з трудового навчання;
Олександра Шмира, 7Б клас – переможця олімпіади з математики;
Анастасію Мирзу, 6А клас – переможця олімпіади з математики.
   Призерами шкільних олімпіад також стали Микола Соменко, 11 (математика і фізика), Карина Барбой, 11 (математика і іноземна мова), Наталя Полюк, 11 (хімія), Валентин Жуган, 11 (інформатика), Олена Кіщенко, 11 (українська мова і література), Анастасія Коломієць, 11 (російська мова і література), Олеся Шпилевська, 11 (російська мова і література), Владислав Кравченко, 10 (трудове навчання, ма ... Читать дальше »
Просмотров: 488 | Добавил: Yulia | Дата: 23.10.2013

Пошук

Календар
«  Октябрь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2022
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz