Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 21:47

Головна » 2013 » Жовтень » 03

3 жовтня в актовому залі ННПК відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Під час святкувань директора школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчауса за віддане служіння великому покликанню вчителя, плідну професійну діяльність та високий професіоналізм було нагороджено грамотою Кіровоградської міської організації Вільної профспілки освіти і науки України. Вітаємо!

У свою чергу адміністрація та профспілковий комітет навчального закладу відзначили з нагоди професійного свята кращих працівників школи-інтернату.
   Подяка за сумлінну довготривалу працю, за душевність і доброту була висловлена медичній сестрі Альбіні Данилівні Шабаєвій. Понад 15 років свого життя вона віддала школі-інтернату, була для своїх колег прикладом милосердя, чуйного ставлення до маленьких пацієнтів, готовності в будь-яку хвилину доби прийти на допомогу, створити тепло і затишок дітям, позбавленим батьківського піклування. Альбіну Данилівну люблять діти, поважають колеги і у новому періоді її життя – виході на заслужений відпочинок – бажають щастя, міцного здоров’я та рясного достатку.

Листи-подяки було вручено заступнику директора з АГЧ Наталії Михайлівні Коренюк, кравчині Людмилі Борисівні Кравченко, кастелянші Ірині Іванівні Тригуб, прибиральниці Ользі Петрівні Коваленко, помічникам вихователя Олені Володимирівні Кваші та Олені Леонардівні Погрібняк, водію Олександру Олексійовичу Дроздову.
  Привітання і подяку напередодні Дня учителя отримали педагоги Олена Леонідівна Балинська, Наталя Сергіївна Малина, Катерина Анатоліївна Макієнко, Олена Вікторівна Клочкова, Людмила Миколаївна Бесараб, Лариса Станівславівна Варніцька, Антоніна Антонівна Іванова, Ольга Миколаївна Остапенко, Ірина Григорівна Романюк, Людмила Валеріанівна Коренівська, Ніна Трифонівна Кобець, Валерій Володимирович Андрійченко, Олександр Миколайович Кравченко.
  Нехай творча наснага, постійний пошук нового, втілення сучасних технологій в освітній процес і далі визначають професійні орієнтири. Натхнення і гідних звершень, міцного здоров’я і достатку, сімейного затишку та родинного тепла!
   Дякуємо учням і їх батькам, які створили в школі справжню атмосферу свята, прикрасивши класні кімнати та коридори навчального корпусу листівками і малюнками, стіннівками і панно.
   Дякуємо керівникам гуртків, класним керівни ... Читати далі »
Переглядів: 2928 | Додав: Yulia | Дата: 03.10.2013

«  Жовтень 2013  »