Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 26.11.2022, 10:59

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Сентябрь » 30 » 30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек
30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

У рамках місячника, присвяченого визначній даті - 95-річчю від дня народження В. О. Сухомлинського, - шкільні бібліотекарі провели низку заходів для учнів початкової школи, п'ятикласників та старшокласників. Увазі педагогів школи було запропоновано підготовлений Н. П. Красножон та М. Г. Радецькою буклет «В. О. Сухомлинський про визначну роль книги в духовному становленні особистості». У ньому вчителі-філологи, вихователі, класні керівники, батьки учнів знайшли корисні поради щодо залучення дітей до читання.

Учні, у свою чергу, отримали поради, які книги мають стояти на полицях їхньої власної бібліотеки, чому їх варто не просто читати, а й перечитувати кілька разів. Діток з початкових класів Надія Порфиріївна та Маргарита Георгіївна запросили на бібліотечні уроки «Казки під голубим небом» та запропонували їм взяти участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Багато учнів відгукнулося на прохання, а 4Б влаштував власну акцію «Збережи дерево» та протягом вересня організував збір макулатури. На зароблені таким чином кошти четвертокласники зробили шкільній бібліотеці чудовий подарунок - твори Всеволода Нестайка та книгу В. О. Сухомлинського «Всі добрі люди - одна сім'я». Новенькі книжки повчального змісту з яскравими малюнками будуть радувати юних читачів. Дякуємо учням 4Б та їх наставникам - класоводу Н. Г. Геращенко і вихователю В. М. Кириченко.

До Всеукраїнського дня бібліотек у читальному залі пройшли зустрічі на тему «Слово до нащадків», під час яких на основі запропонованих оповідань В. О. Сухомлинського учні висловлювали свої роздуми про вічні людські цінності і з великим задоволенням ознайомилися з тематичною книжковою виставкою, присвяченою педагогічній діяльності нашого славетного земляка.

Ми щиро вітаємо наших чудових бібліотекарів з професійним святом! Нехай світ, який Ви створюєте для учнів, подарує і Вам багато цікавих відчуттів! Бажаємо Вам міцного здоров'я і достатку, удачі і багато нових творів, які Ви радо пропонуватимете Вашим читачам!
Переглядів: 537 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Сентябрь 2013  »