Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 29.11.2021, 22:02

Головна » 2013 » Серпень » 06
   Ми радо вітаємо з успішним завершенням вступної кампанії кращого учня школи останніх років Івана Шеремета. Бачити його у своїх лавах забажали на факультетах з підготовки правознавців та спеціалістів видавничої справи Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, проте Іван обрав для подальшого навчання Кіровоградську льотну академію Національного авіаційного університету (спеціалізація – аеронавігаційне забезпечення і планування польотів).
    Також наші вітання адресуємо випускникам, які вже отримали запрошення на навчання від приймальних комісій вищих навчальних закладів:
Руслані Похилко, Кіровоградський технікум механізації сільського господарства, спеціальність: бухгалтерський облік;
Світлані Мошак, Кіровоградський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, напрям: документознавство та інформаційна діяльність;
Ірині Васіній, Кіровоградський комерційний технікум, спеціальність: виробництво харчової продукції.
    Три факультети Бобринецького технікуму ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету запрошують Анастасію Левченко.
    Наслідуючи свого класного керівника О. М. Стрижак, багато цьогорічних випускників обрали правову освіту: Олену Яровенко запрошує на навчання з цього напрямку Класичний приватний університет (Запоріжжя), Анатолія Теліжняка – Олександрійський політехнічний коледж, Вікторію Сарваді та Яну Білавенко – Кіровоградський технікум механізації сільського господарства.
    Навчатися у цьому ВНЗ на базі 9 класів мають намір Олександр Пономаренко (факультет «Електрифікація і автоматизація сільського господарства») та Олександр Варух (факультет «Правознавство»).
    Олег Бабенко вступив до Кіровоградського музичного училища (спеціалізація: оркестрові духові та ударні інструменти). Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету обрали Віталій Тарасенко (спеціальність: обслуговування комп'ютерних систем і мереж), Ярослав Сигида (спеціальність: обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів) та Тетяна Бабіна (спеціальність: енергетичний менеджмент).
   Після успішного закінчення Олександрійського педагогічного коледжу ім. В. О. Сухомлинського вступила до мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Інна Герасименко (напрям підготовки: хореографія).
    Усіх вітаємо та очікуємо приємних звісток від тих наших учнів, чия доля ще не визначилася. Хай щастить!
Переглядів: 472 | Додав: Yulia | Дата: 06.08.2013

«  Серпень 2013  »