Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 07.12.2022, 09:21

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Май » 28

Цього навчального року для вихованців Юліїї Петрівни Гребенюк та Олени Вікторівни Клочкової все вперше: перша вчителька, перша книжка, а тепер розпочалися перші літні канікули. І як цікаво розпочалися! 28 травня першачки, об’єднані у І загін «Посмішка», побували з екскурсією на Кіровоградській міській станції юних техніків. Скільки дивовижних виробів, створених руками талановитих школярів під керівництвом майстерних педагогів, побачили малюки!

У лабораторії гуртка «Фітодизайн», кер. Л. В. Смирнова, діти оглянули виставку робіт з соломки та черепашок, стрічок та пластикових пляшок, виконаних у техніках батік та бісероплетіння. Цікавою розповіддю захопив відвідувачів керівник судномодельного гуртка О. К. Крючков. Діти побачили різноманітні моделі вітрильників, яхт, військових кораблів, зацікавилися їх конструюванням і засипали Олександра Костянтиновича безліччю питань, на які отримали докладні відповіді.

В. І. Коваленко, керівник гуртка «Чарівна намистинка» та С. А Тарасенко, керівник гуртка «Технічний дизайн» запросили екскурсантів на майстер-класи. Діти власноруч виготовляли квіти з бісеру та ліпили з солоного тіста мешканців водоймищ. Екскурсія справила на дітей велике позитивне враження та викликала бажання відвідувати гуртки СЮТ. Дякуємо працівникам очолюваної С. Ф. Чуприною станції юних техніків за увагу до нашого навчального закладу.

Експонати виставки робіт гуртківців СЮТ

Просмотров: 444 | Добавил: Yulia | Дата: 28.05.2013