Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 16.09.2021, 17:33

Головна » 2013 » Травень » 24

Святкова лінійка з нагоди завершення навчального року та свята Останнього дзвоника відбулася у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» 24 травня. Головними героями свята, що з’явилися під гучні оплески школярів, батьків та гостей, були випускники – учні 11 класу, керівники О. М. Стрижак, Л. В. Сергеєва.

Урочистості розпочалися з нагородження за успіхи у навчанні та творчості кращих учнів школи: відмінників навчання; переможців міських та обласних предметних олімпіад Максима Малини, Христини Кім, Миколи Соменка, Ягуба Гюльвердієва; переможців конкурсів та фестивалів Анни Татарчук, Олесі Шпилевської, Антоніни Нікітенко, Ігоря Крадожона.

На нагородження виходили дев'ятикласники, які теж є цьогорічними випускниками: Світлана Волошинова, Віталій Тарасенко, а також Владислав Крицький – переможець та лауреат конкурсів з декоративно-прикладного мистецтва, ІІ та ІІІ етапів олімпіади з трудового навчання, перший за багато років у навчальному закладі учасник Всеукраїнської олімпіади.

Слова особливої шани й захоплення звучали цього дня на адресу одинадцятикласника Івана Шеремета – претендента на нагородження золотою медаллю, переможця міських та обласних олімпіад з історії, правознавства, української мови, численних творчих та наукових конкурсів.

Випускники дякували своїм вчителям та батькам і ділилися мріями та планами на майбутнє, а їх із задоволенням вітали першачки разом з О. В. Клочковою, перша вчителька Ю. П. Гребенюк, вокалісти Інна Гончаренко (гурток сольного співу, кер. С. О. Стас), Дар’я Ніколаєва і Наталія Вакуленко (анс. «Мрія», кер. І. М. Бойко), ансамблі «Даринка» (кер. Т. В. Гаврилова) та «Алегро» (кер. Ю. В. Мілентій). Ведучими свята були третьокласники Жасмін Якубовська та Дмитро Пивоварчук, учениця 8 кл. Катерина Іванова, Шаміль Гюльвердієв з 9А кл.

Розділити з нами цей радісний момент, привітати зі святом випускників та всіх учнів школи завітали за доброю традицією шефи навчального закладу - в. о. начальника управління кадрового забезпечення УМВС України в Кіровогр ... Читати далі »
Переглядів: 621 | Додав: Yulia | Дата: 24.05.2013

«  Травень 2013  »