Неділя, 18.08.2019, 08:25

Головна » 2013 » Квітень » 09

У рамках акції в школі проводяться заходи з благоустрою прилеглої території. Дієву допомогу у їх реалізації закладу надає Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства – тепер шефи Кіровоградської школи-інтернату, ліцею «Сокіл», і це ще одна приємна новина. За ініціативи начальника обласного управління Наталії Олександрівни Ревенко шефи взяли на себе всі витрати, пов’язані із озеленінням пришкільної території.

І довго чекати не довелося. За сприяння першого заступника начальника облуправління, головного лісничого Олега Олексійовича Сердюка у понеділок до школи завезли саджанці туї, самшиту, плетучих верб… Працівники держпідприємства «Олександрівське лісове господарство», директор Олександр Петрович Синявський, провели висадку зелених насаджень.
  Турбота про зелені легені планети сьогодні надзвичайно актуальна, тому подарунок шефів як ніколи доречний і цінний. Адже школа-інтернат розташована поруч із приїжджою частиною вулиці Короленка, і наші діти часто відпочивають на забрудненому викидами авто повітрі. Ми сподіваємось, що в майбутньому вирощені дерева подарують нам свіжість, прохолоду в спекотні дні і просто стануть окрасою шкільного подвір'я.
  Шановні шефи, адміністрація школи-інтернату вдячна Вам за турботу і щедрість, за благородство труда, яким Ви примножуєте зелене багатство нашого краю. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
Переглядів: 377 | Додав: Yulia | Дата: 09.04.2013

22-24 березня 2013 р. у місті Кривий Ріг відбувся ХІ Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Танець скликає друзів - 2013». У творчому змаганні зустрілися більше 40 хореографічних ансамблів з Криму, Київщини, Одещини, Дніпропетровщини та Кіровоградської області. Одним з його учасником у складі народного ансамблю бального танцю «Конвалія» була учениця 2Б класу школи-інтернату Софія Сторчаус. За виконання сучасного танцю «Диско» кіровоградські танцюристи вибороли Диплом ІІ ступеня. Наші вітання!
Переглядів: 303 | Додав: Yulia | Дата: 09.04.2013

8 квітня 2013 р. у навчальному закладі відбулося засідання круглого столу з проблеми «Боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, безпеки життєдіяльності». Було розглянуто питання:
1. «Оздоровча політика школи у випадках вживання учнями наркотичних і токсичних речовин», соціальний педагог Т. О. Герасимова-Молчан;
2. «Профілактика вживання наркотичних та токсичних речовин у сім’ї» (поради батькам), соціальний педагог С. М. Іващенко;
3. «Нормативно-правові аспекти боротьби з обігом наркотичних речовин», шкільний юрист С. С. Коренівська;
4. «Безпека життєдіяльності в навчальних закладах», вчитель А. О. Бардаков;
5. «Просвітницька робота школи щодо профілактики вживання учнями наркотичних і токсичних речовин», заступник директора школи з ВР І. Г. Романюк.
Переглядів: 340 | Додав: Yulia | Дата: 09.04.2013

«  Квітень 2013  »