П`ятниця, 18.10.2019, 02:10

Головна » 2013 » Квітень » 02

1 квітня 1906 року було підписано Міжнародну конвенцію з охорони птахів. Вперше цей день як масове дитяче свято став проводитися у США. Організатором виступив педагог з містечка у Пенсільванії. Незабаром його підтримала одна з популярних газет, яка розпочала популяризацію Дня птахів. Свято у рамках Всеукраїнської акції учнівської молоді «День зустрічі птахів» 29 квітня відбулося і у нашому закладі. На його початку заступник директора школи з НВР Т. М. Біденко вручила колективам 1-4-х класів дипломи учасників шкільного етапу акції, а 3А та 1Б класам - дипломи переможців у номінації «Найщедріша годівничка».

Учні 5-9 класів підготували театралізовану програму «Свято зустрічі птахів» для молодших школяриків, які майже місяць готувалися зустріти пернатих друзів. Інна Гончаренко та Наталія Кім піснею «Дівчина-весна» закликали на нашу землю Весну, роль якої виконала Олена Кравчук. Артистичні п’ятикласники представили сюжет, дійовими особами якого були квітки-дівчатка та шпаки-хлопчаки. Учитель природознавства Н. С. Малина відзначає старанність та відповідальність, з якою п’ятикласники віднеслися до свого завдання – влаштувати свято для маленьких товаришів.

Ведучі нагадали глядачам про значення птахів для народного господарства та їх роль у природі, навели прислів’я та загадки, у яких фігурують ці тварини. А під час виконання Інною Гончаренко пісні «Білі птахи» малюки отримали інформаційні листівки з цікавими фактами про птахів. А ви знаєте, що альбатрос може спати під час польоту, а око страуса важить більше трьох кілограмів?

Дякуємо всім учасникам програми, ведучій Наталії Корнєєвій, одинадцятикласникам Ягубу Гюльвердієву та Ірині Васіній, які допомагали готувати реквізит, розробникам сценарію Н. С. Малині та Ю. І. Єременко.
Переглядів: 288 | Додав: Yulia | Дата: 02.04.2013

З 19 лютого по 28 березня 2013 р. тривало Інтернет-голосування, оголошене оргкомітетом VІІ міжнародного фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії» для талановитих дітей соціально-незахищених категорій. Більше 300 відеозаписів різноманітних творчих номерів надійшло на адресу фестивалю. Як відзначили організатори, кожен номер був по-своєму унікальний та дивовижний, і тому членам журі було важко зробити вибір, оскільки з кожним роком талановитих дітей все більше. Серед 147 конкурсантів з різних куточків України та країн СНД, яких журі запросило до участі у фіналі, що відбудеться 13-16 червня 2013 р. в Києві, - хореографічний ансамбль «Алегро» школи-інтернату. Вихованці Ю. В. Мілентія презентуватимуть на фестивалі «Румунський танець». Вітаємо!
Переглядів: 270 | Додав: Yulia | Дата: 02.04.2013

«  Квітень 2013  »