П`ятниця, 18.10.2019, 02:54

Головна » 2013 » Квітень » 01

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України започаткував, починаючи з 2013 року, щорічне проведення Всеукраїнської акції "День зустрічі птахів" з метою розвитку гуманного ставлення до птахів, формування в учнівської молоді відповідальності за стан оточуючого природного середовища.

Учні інтернату брали участь в обласному етапі Всеукраїнської акції. Протягом березня учні початкових класів разом з батьками виготовляли годівнички та розташовували їх на шкільному подвір'ї, заготовили корм та організували регулярну підгодівлю птахів. Під час прогулянок учні 3А класу разом з вихователем О. В. Яковлевою або учителем Ж. Л. Скринько із цікавістю спостерігали за пташками та підгодовували їх крупами та шматочками сала.

Першачки (класовод Ю. П. Гребенюк) змайстрували не тільки годівнички, а й залучили своїх татусів до виготовлення шпаківень та дуплянок. Аби якнайкраще розмістити їх на шкільному подвір'ї, юннатам знадобилася допомога семикласників та учителя праці А. О. Бардакова.

Вчитель початкових класів Н. Г. Геращенко провела майстер-клас для учнів 3Б класу з виготовлення годівничок, а вчитель трудового навчання А. О. Бардаков - майстер-клас з виготовлення шпаківень та дублянок для кадетів ІІ взводу. Виготовлені годівнички та шпаківні діти розвісили в шкільному садочку.

Справжній палац подарували пернатим друзям учні 2А класу (класовод Л. В. Гаврилюк). Мешканці від цієї диво-шпаківні не відлітають ніколи! Яскравими малюнками та стіннівками прикрасили учні початкової школи свій поверх та класні кімнати.

Виховна година "Допомагаймо птахам взимку!" відбулася у 2Б класі. З вихователем О. М. Руденко малюки розмірковували на тему "Якби я був пташкою" і писали листи-звернення до птахів із запрошенням прилітати до годівничок, які другокласники, як Сніжана Ільчишина, влаштували для них біля власних домівок.
... Читати далі »
Переглядів: 608 | Додав: Yulia | Дата: 01.04.2013