Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понедельник, 03.10.2022, 10:29

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Март » 30

28 березня в школі-інтернаті відбувся святково-весняний конкурс «Чепурушка» для учениць 1-4-х класів. Брати в ньому участь вирішили 8 дівчаток – представниці всіх класів початкової школи: Ліза Дерев’янко (1А), Ліза Луньова (1Б), Лала Мельниченко (2А), Сніжана Ільчишина (2Б), Крістіна Куженко (3А), Валерія Бровко (3Б), Анна Крепа (4А), Альбіна Петюренко (4Б).

Юні леді презентували себе в образах казкових героїнь – Попелюшки, Золотої Рибки, Білосніжки, Дюймовочки-Укрмовочки, Ассоль, Феї, Мавки, Мері Поппінс. Їх виступи були незвичайними, по-справжньому казковими.

Під час одного з конкурсів присутні дізналися, які ж наші учасниці гарні та чепурні господині. Дівчатка продемонстрували та цікаво представили своє дизайнерське вбрання для кухні і навіть пригостили суддів смачною випічкою.

Дуже близьким та цікавим для дівчаток виявився конкурс, який організатори назвали «Мамина модниця». Конкурсантки примірили речі з матусиного гардеробу та в образі модниці під бурхливі оплески вражених прихильників дефілювали під сучасну музику.

Неординарним, дійсно незвичним та цікавим був конкурс, у якому дівчатка демонстрували свої таланти: співали, танцювали, емоційно декламували чудові вірші, грали на фортепіано, демонстрували власне рукоділля – пасхальний сувенір, створений у техніці квілінг.

У конкурсі маленьких перукарів дівчатка за 5 хвилин створили зачіски своїм подружкам та «захистили» їх.и її. Із цією складною справою майже всі дівчатка справилися відмінно, проте хвилювання не покидало наших маленьких учасниць.
   Підтримати дівчат прийшли їх однокласники, друзі та батьки. В залі панувала дуже весела, світла атмо ... Читать дальше »
Просмотров: 739 | Добавил: Yulia | Дата: 30.03.2013

«  Март 2013  »