Підбито підсумки Тижня історії, етики та правознавства, який проводився в школі-інтернаті з 21 по 25 січня 2013 р. Він був насичений цікавими різноманітними подіями, частину яких ми вже висвітлювали на нашому сайті, а тепер пропонуємо вашій увазі більш повну хронологію.
У понеділок,
21 січня, у шкільній бібліотеці розпочала роботу виставка книг історичного спрямування, що відображають різноманітні періоди становлення Української держави. Продовжила свою діяльність лекторська група, що працює при Музейній кімнаті історії школи під керівництвом завбібліотекою Надії Порфирівни Красножон. Катерина
Іванова, Франц
Капралов, Ярослава
Крицька, Артем
Кім, Олександр
Тай, Аліна
Кобилько ознайомили учнів школи з «Історією рідної школи у фактах, подіях, особистостях». Тема єдиної класної години «Соборна моя Україна» цього дня була присвячена річниці проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.
Продовженням теми було проведене у вівторок,
22 січня, відкритого заняття гуртка «Рукопаш гопак». А учні 9Б класу побували цього дня у музеї КЛА НАУ, де ознайомилися з історією Кіровоградської льотної академії і світової авіації. У кабіні тренажеру Ан-24 екскурсанти спробували відчути себе пілотами літака, приміряли шлемофон льотчика-винищувача та рятівний жилет, оглянули бортовий самописець («чорну скриню»). Наш навчальний заклад давно співпрацює з цією просвітницькою установою, і її директор Леонід Іванович Кірєєв та співробітники протягом тижня ознайомили з експозицією ще й учнів 2Б, 3А, 3Б класів. Дякуємо справжнім ентузіастам авіації за компетентний супровід екскурсій та докладні відповіді на питання школярів.
Насиченою на події видалася середа,
23 січня. Ми вже повідомляли про урок-подорож до Великої Британії, проведений у 10-11 кл. С. Д. Сторчаусом та Н. Ю. Суховою, та змагання дев’ятикласників-правознавців, організоване О. М. Стрижак та Ю. А. Кононенко.
Цікавий захід цього дня відбувся для учнів 5Б та 7Б класів. Керівник гуртка «Сокіл» В. В. Андрійченко запросив на зустріч з кадетами активістів київського військово-історичного клубу «172-й піхотний полк». Обґрунтовуючи цю доволі екстравагантну назву (172-й піхотний полк вермахту 75-й піхотної дивізії у часи ІІ Світової війни вів бої на території України; 172-й полк Робітничо-селянської Чер
...
Читать дальше »