Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 19.09.2021, 06:37

Головна » 2012 » Грудень » 19

19 грудня численні друзі школи-інтернату забажали привітати школярів зі святом св. Миколая. Чудову святкову програму «Святий Миколаю, прийди до нас з раю!» до цього дня підготували зі своїми вихованцями В. І. Плотнікова та О. В. Яковлева. У по-новорічному прикрашений зал подивитися на виступ учнів 4Б та 3А класів прийшли не тільки школярики початкової школи – перейнятися передсвятковим настроєм, дивовижним почуттям очікування казки забажали батьки, бабусі й дідусі малят.

Ніжні янголятка Діана Зайцева, Альбіна Петюренко, Валерія Квітова, Марія Ушакова, Лілія Присяжнюк, Дар’я Туренко принесли всім дітям початкової школи радісну звістку: прийшов з подарунками св. Миколай! Дорогому гостю заспівали святкових пісень та виконали захоплюючі таночки Маким Малина, Володимир Шраменко, Юрій Холодний, Олександра Руденко, Тетяна Сечка, Михайло Рашевський.

Катруся Явтушенко у ролі Ябеди дала дітям урок перетворення з невихованого дівчиська на ввічливу та привітну ученицю, яка заслуговує на подарунки від св. Миколая. Його роль артистично виконав Денис Місаєв. Радіючи приходу Миколая, закружляли у чарівному танці зірочки-третьокласниці Анастасія Биканова, Єлизавета Бушуєва, Наталія Вахно, Євгенія Король, Крістіна Куженко, Ганна Сердюк, Діана Хлистун, Тетяна Чуб. А як радісно і натхненно вітали Миколая віршами Ярослав Артемов, Єгор Городніченко, Іван Невідомський, Андрій Петров!
    Чарівний день, час здійснення дитячих мрій! Привітати з ним учнів школи на свято завітали священики трьох православних храмів міста, прес-секретар Кіровоградської єпархії. Святі отці розповіли присутнім про історію та традиції святкування дня Миколая, а надзвичайно красивим співом священників були зачаровані і діти, і дорослі.

За доброю традицією, якій вже десять років, представники регіонального громадсько-просвітницького товариства «Православна просвіта» передали м`які іграшки, солодощі та мандарини від учасників акції «З долоньки в долоньку» кожному учневі початкової школи. Цього року акція за благословення архієпископа Іосафа пройшла в трьох храмах міста, де стояли ялинки, прикрашені фотографіями учнів школи-інтернату. Парафіяни, що долучилися до справи добра та милосердя, купували м`які іграшки та вкладали їх до пакунку з фото дитини, якій вони призначалися. А на грошові пожертвування були куплені мандарини для всіх дітей та канцтовари для учнів 1А, ... Читати далі »
Переглядів: 541 | Додав: Yulia | Дата: 19.12.2012

«  Грудень 2012  »