Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Пятница, 19.08.2022, 01:40

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2012 » Сентябрь » 21

21 вересня, напередодні Дня партизанської слави, в Кіровоградській міськраді відбулося вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни – "народних месників”, учасників антифашистського опору. Честь брати участь в урочистостях мали учні школи-інтернату – учасниці хореографічного ансамблю «Алегро». Дівчата тепло вітали любих ветеранів та вручили їм подарунки, власноруч виготовлені школярами міста.

Особливо відповідально і радісно було вітати вельмишановну Марію Петрівну Майданюк, голову секції партизан і підпільників при Кіровоградській міськраді, члена Кіровоградської обласної організації ветеранів України, члена шефської ради шкільного музею Бойової слави.
   Люба  Маріє Петрівна, шановні ветерани, ми пишаємося вами! Здоров'я і довгих років життя Вам!

Сувеніри, виготовлені гуртківцями ЦПВ "Оріон" під керівництвом О. Р. Черчелюк та О. Л. Балинської у подарунок ветеранам.
Просмотров: 660 | Добавил: Yulia | Дата: 21.09.2012

20 вересня учні 9А класу разом з вихователем А. А. Івановою та учителем предмету «Художня культура» О. Б. Івашкевич були гостями V Фестивалю молодіжної книги на вулиці Дворцовій «Бібліотечний драйв», який традиційно просто неба проводить обласна юнацька бібліотека ім. О. М. Бойченка з нагоди Дня міста та Всеукраїнського дня бібліотек.

Дев'ятикласники відвідали майстер-класи з візажу, квілінгу, виготовлення картин воском (енкаустики), виставку робіт переможців фотоконкурсу «В об’єктиві Я і книга», конкурсу малюнків «Моя улюблена бібліотека». Учні школи вже не вперше є учасниками заходів, що проводить бібліотека, і завжди із задоволенням спілкуються з її працівниками та з радістю сприймають всі цікавинки, які пропонує цей заклад культури. Сподіваємось на нові зустрічі!
Просмотров: 440 | Добавил: Yulia | Дата: 21.09.2012

«  Сентябрь 2012  »