Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понедельник, 27.06.2022, 17:42

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2012 » Апрель » 23

20 квітня за планом Тижня знань безпеки життєдіяльності та на виконання наказу управління освіти Кіровоградської міської ради в школі-інтернаті було проведено День цивільної оборони (керівник штабу ЦО В. В. Бреус).

Протягом Дня діти та підлітки вдосконалювали свої знання про дії в різноманітних надзвичайних ситуаціях, навички надання першої медичної само- та взаємодопомоги, тренувалися організовано і швидко залишати приміщення під час учбової евакуації, правильно надягати протигаз під наглядом інструкторів Сашка Карамалака та Артема Назаренка. Велике враження на учнів справили відеоматеріали про наслідки необережного поводження з вогнем та способи убезпечити себе в екстремальній ситуації, підготовлені спеціалістом з охорони праці Д. Г. Жабковським.

На запрошення адміністрації школи у заходах в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» брали участь працівники територіального управління МНС в області та державної пожежної частини №1. Учні побачили показовий виступ чергового караулу - гасіння умовної пожежі.
   За ініціативи учителя 1А кл. Л. В. Гаврилюк до акції долучилися учні початкових класів. Вони і стали самими зацікавленими і активними її учасниками. Малюки отримали можливість роздивитися пожежну автоцистерну та спорядження рятувальників з апаратами на стиснутому повітрі, приміряти на себе одяг пожежного. А підлітки, пригадавши недавні зимові забави, влаштували бойовисько пожежною піною.
  Штаб ЦО вважає, що проведені заходи сприятимуть патріотичному вихованню дітей та молоді та розумінню ними того, що відповідальність за власне життя і безпеку оточуючих починається з малих років.
   Серед інших заходів, проведених протягом тижня з тематичною назвою "Безпека - це мета, а безпека життєдіяльності - засоби, шляхи, методи" наказом директора школи відзначено: класні години "Розвиток людства і глобальні небезпеки", бесіду "Вітаміни як засіб підвищення стійкості організму до радіації і профілактики захворювань", яку провела старша медична сестра О. В. Бондарєва в початкових класах та організовану учителем малювання Л. О. Пустільніковою виставку-конкурс малюнків і плакатів "Я хочу жити в чистому світі". За його підсумками всі призові місця посіли учні 5 класу:
   І   місце - Євген Єсипака;
&nb ... Читать дальше »